Sitemizde Toplam 3270 Film, 37 Kategori ve 3688 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Macellan Büyük Kaşif izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Macellan Büyük Kaşif izle

Macellan Büyük Kaşif 2019 1080p Animasyon Film izle

2019 yılında yapımı gerçekleştirilen Macellan: Büyük Kaşif filmi, oldukça etki uyandıran ve tamamen gerçek bir olaydan esinlenilerek uyarlanan bir animasyon filmidir. İçeriği tamamen macera üzerine kurulu olan film, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından izlenme seviyesi yüksek olacak olan bir filmdir. Yönetmenliğini Angel Alonso’nun üstlendiği filmin vizyon tarihi 27 Eylül 2019 olarak kayıtlara geçmiştir. Animasyon türünde yapılan filmin konusu İspanya ülkesinde geçiyor. Orijinal adı Elcano Magallanes: La Primera Vuelta Al Mundo olan filmin seslendirmeleri de yine ünlü oyuncular ve ses sanatçıları tarafından yapılıyor.

1519 Yılına Uzanan Bir Macera

1519 yılına kadar uzanan bir macerayı konu edinen filmde, bir deniz yolculuğu anlatılıyor. 1519 yılında Seville adalarında başlayan yolculuk yine aynı yerde ve üç yıl aradan sonra son buluyor. Bu adalarda başlayan macera yolcuğuna toplamda 240 kişinin yer aldığı bir mürettebat katılıyor. 5 gemiden oluşan bu macera yolcuğunu bitirmeyi başaran tek bir gemi kalıyor. Bu geminin başarıyla macera yolcuğunu bitirmesini sağlayan karakterler ise gerçek yaşamda da var olmuş olan Juan Sebastian Elcano ve Portekizli Fernando de Magallanes’dir.

Tarihi Olaydan Uyarlanan Bir Film

Tamamen tarihi ve gerçek bir olaydan esinlenilerek uyarlanan filmde, Kastilya Krallığı tarafından düzenlenen seferler ve yolculuklar ele alınıyor. 1519 yılına damga vuran Kastilya Krallığı, bu mürettebatları ve gemileri, ölümün eşiğine yollayarak macerayla baş başa bırakıyor. Deniz aşırısında birçok çeşitli macera ile karşı karşıya kalan mürettebat ve gemilerden yalnızca bir tanesi ölümün kıyısından dönmeyi başarıyor ve tarihe geçiyor.

Yolculukta Türlü Zorluklar Yer Alıyor

Deniz yolculuğunda türlü zorluklar heyecanla filmde işleniyor. Yola çıkan mürettebat ve gemiler, ne ile karşılaşacaklarını bilmiyor ve bir bilinmeze doğru yola çıkmaya hazırlanıyorlar. Yolda başlarına gelen zorluklar ile nasıl mücadele ettikleri ve bu kurtulanların bu mücadeleden nasıl kurtuldukları çok ilgi çekici bir şekilde anlatılıyor. Uzun metrajlı bir film olarak kayıtlara geçen Macellan: Büyük Kaşif filmi büyük bir yolculukla başınızı döndürmeye hazır bir şekilde vizyon tarihini bekliyor.

 

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Animasyon filmi Macellan Büyük Kaşif türkçe dublaj ve 1080p hd tek parça izleme seçenekleriyle sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Macellan: Büyük Kasif
Yönetmen: Ángel Alonso
Aktörler: Iñaki Beraetxe, Vito Rogado, Aintzane Krujeiras, Ander Vildósola Gala, Kiko Jáuregui
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 İspanya
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17