Sitemizde Toplam 3258 Film, 37 Kategori ve 3646 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Maceracı Yüzgeçler Büyük Gösteri izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Maceracı Yüzgeçler Büyük Gösteri izle

Maceracı Yüzgeçler Büyük Gösteri 2020 Animasyon Film izle

Animasyon ağırlıklı filmleri seven kişiler için özel olarak hazırlanmış olan Maceracı süzgeçler ile sizlerde tanışın. Harika bir animasyon filmi beyaz perde de ki yerini almaya hazırlanıyor. Böylelikle sizlerde kaliteli ve bir o kadar da gün içerisinde keyifli bir animasyon filmi izleme şansına sahip olacaksınız. Aynı zamanda animasyon filmi içinde bakıldığı zaman yalnızca küçüklerin değil büyüklerinde severek tercih edeceklerini belirtebiliriz. Son dönemi en etkili filmlerinden biri olmayı başarıyor. Konusuna baktığımızda, Biba ufak bir barbunya balığı olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Nasıl diğer çocuklar okula gdiyorsa aynı şekilde Biba ufak balıkta okula gider. Üstelik her gün de yeni şeyler öğrenmenin mutluluğunu yaşamaya başlayacaktır. Ayrıca İstanbul boğazının altında da bambaşka diyebileceğimiz bir dünya da yaşamını sürdürmeye devam etmektedir. Burada bağ kurmuş olduğu sevimli dostları ile birlikte her gün yeni şeyleri keşfetmenin mutluluğnu yaşar. Minik barbun balığı sürekli olarak yeni şeyler öğreniyor ve bu öğrendiklerinden dolayı da çok mutlu oluyor.

Bibaya benzemeyen tam aksine birbirinden fazlasıyla farklı karakterde olma özelliğine sahip olan dostları Çupa ile güzel bir arkadaşlık yaşanmaya başlar. Çupa, Tuti, Babu, Taka Hamsi ve Denizkızı Alestayla birlikte mavi suların bilinmeyen keşfedilecek şeylerini öğrenmeye başlarlar. Son derece gizemli olan dünya da macera dolu anlara adım atacaklardır. Animasyon filmini seven kişiler için özel olarak hazırlanmış olan filme sizlerde göz atabilirsiniz. Fragmanı yayınladığı andan itibaren bile animasyon tarzını seven izleyicilerinde fazlası ile hoşuna gitmiştir. 23 Ocak 2020 senesinde beyaz perde de yer alacak animasyon filmidir. Aynı zamanda maceracı yüzgeçler animasyon filmi içerisinde hangi oyuncuların yer alacağı da merak edilen bir diğer önemli konudur. Maceracı yüzgeçler filmine bakıldığı zaman oynayacak oyuncuların ise henüz bir netlik kazanmadığını görmekteyiz.

Fakat filmin yayın tarihi yaklaşmaya başladık sıra ise doğal olarak animasyın filmi içerisinde yer alacak oyuncularında kimler olduğu öğrenilmeye başlanmış olacak.  Çekimleri Türkiye de devam eden son derece başarılı animasyon filmi 2020 yılı içerisinde film  izleyicilerine sunulmaya başlanmış olacak.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler
Filmin Orjinal Adı: Maceraci Yüzgeçler: Büyük Gösteri
Yönetmen: Mithat Gökçe
Aktörler: n/A
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. elif
    elif 16 Mart 2020 18:18

    açılmııyorrr

Reklamı Kapat X
8jAw17