Sitemizde Toplam 2840 Film, 35 Kategori ve 2761 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Masallardan Geriye Kalan izle

QgYP94
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Masallardan Geriye Kalan izle

Masallardan Geriye Kalan Filmi 2020 Yerli HD Film izle

Üniversite bünyesinde doçent olarak görev yapmakta olan Evren isimli erkek ile yüksek lisans düzeyinde olan ve ona ders veren aynı zamanda da öğrencisi olan Hece adındaki kız ile hiç hesapta olmayan bir dönemde, aniden oluşan aşk hikayesini konu edinen bu filmde, aşk anlamında karşı taraftan ziyade bu duygunun kişinin kendi bünyesi ile ilgili olduğu göze çarpıyor. Kimi zaman duygusal anları kimi zaman ise dramatik anları içeren sahneleri ile aşk filmi sevenlerin oldukça memnun kalacağı bir filme tanıklık ediyoruz. Günlük hayatta her insanın mutlaka yaşamış olduğu aşk duygusunun filme dökülmüş hali ile Masallardan Geriye Kalan filmi ile sinema severlerin karşısına çıkıyor. Dram ve aşk konularının yanı sıra bir de romantik sahnelerin de olması izleyicilerin sadece bir tür değil de hem uzun soluklu hem de sürükleyici anları yaşamasını sağlıyor. Büyük emek harcanarak meydana getirilen filmin çekimleri devam ederken artık son virajda olduğunu söylemek mümkün. Gelecek yıl sinema severlerin beyaz perdede görmesi mümkün olacak filmin son çalışmaları yapılıyor.

Masallardan Geriye Kalan ismiyle oluşturulan bu filmin yapım aşamasında yer alan ve yönetmenlik koltuğunda oturan isim ise Mustafa Uğur Yağcıoğlu olmaktadır. Filmi baştan sona büyük özen göstererek eser haline getiren Mustafa Uğur Yağcıoğlu bu film ile izleyicilerden tam not alacak gibi görünüyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen Mustafa Uğur Yağcıoğlu, aynı zamanda filmin bir eser haline gelmesinde en büyük öneme sahip olan senaryo yazarlığı koltuğunda da yer alıyor. Filmin genel yapımında büyük görev üstlenmesi onun sinema dünyasında ne kadar büyük bir kişi olduğunu gözler önüne seriyor.

Türk sinemasının önemli isimlerinin kadroda yer aldığı Masallardan Geriye Kalan filminin yapım aşamasını üstlenen yapım şirketine baktığımız zaman ise MinT Prodüksiyon şirketinin imzasına rastlıyoruz. Yapımına 2019 yılı itibariyle başlanmış olan filmin oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, İlayda Akdoğan, Tuba Ünsal isimler yer alıyor. Filmdeki karakterlere hayat veren bu isimler daha önceden birçok filmin içerisinde rol alan oyunculardır.

2020 Filmleri, Romantik Filmler, Türk Filmi, Yerli Filmleri

2020 yapımı romantik konulu Masallardan Geriye Kalan filmi izleme seçenekleriyle birlikte sitemize 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Masallardan Geriye Kalan
Yönetmen: Mustafa Ugur Yagcioglu
Aktörler: Özgür Çevik, Ilayda Akdogan, Tuba Ünsal, Anil Altinoz, Eda Akalin, Gulin Iyigun, Cansu Melis Karakus, Kerem Poyraz Kayaalp, Timur Yilmaz
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: 98 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.