Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3693 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Metruk – Mars 2019 Yerli Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Metruk – Mars 2019 Yerli Full Film izle

Ali Yücetürk Dünya dışındaki varlıkların olduğuna inanan bir yazardır. Dünya dışı varlıklar ve buradaki tüm yaşamı konu alan bir kitap yazan bilimkurgu yazarı Ali, bu varlıklarla iletişime geçmek istemektedir. Sürekli bu konu üzerinde araştırmalar yapmaya devam eder. Artık neredeyse tek amacı Dünya dışındaki bu varlıklarla iletişime geçmektir. Bu delice tutkusu ne yazık ki Ali’ye oldukça dramatik bir son hazırlamıştır. Hayatını bu uğurda kaybeden Ali’nin eşi Meryem ise kocasına ne olduğunu merak etmektedir. Bu sırrın peşinden giden karısı bir gün beklemediği bir işaret alır. Bir akşam gökyüzünde yıldızlardan gelen bir sinyal olduğunu keşfeder. Bulduğu bu işaretin peşinden gitmeye başlar. Bu ipucuyla birlikte insanların sonunun geldiğini ve büyük bir tehlikeyle karşı karşıya olduğunu düşünmeye başlar. Bu düşünceyle devam ederken bir gece uzak bir gezegene ait varlıkların göktaşı olarak ormana düştüğünü fark eder. Ali’nin cevaplarını aradığı soruların peşine düşen Meryem’i büyük sürprizler beklemektedir.

Bilim kurgu severlerin özellikle uzaya ve uzaydaki yaşama dair merakları asla kesilmiyor aksine artarak devam ediyor. Hal böyleyken film dünyasının da bu konular üzerine eğilimi de dur durak bilmiyor. Dünya çapında çok sevilen ve sıklıkla yapımcıların işlediği bilim kurgu filmleri ülkemizde çok rağbet görmese de Metruk – Mars Türk işi bir bilim kurgu filmi. Zaim Brothers film şirketi elinden çıkan film Mehmet Ali Zaim yönetmenliğinde çekildi. Yerli bilim kurgu filmimizin senaryosu yönetmenliğini de yapan Mehmet Ali Zaim’e ait. Birbirinden ilgi çekici efektlerle hazırlanan film oldukça iddialı geliyor ve ünlü Hollywood filmlerini asla aratmayacağı söyleniyor.

Film setinden sıklıkla yapılan paylaşımlar sayesinde sosyal medyada da sık sık konuşulan Metruk – Mars; oyuncu kadrosuyla da fazlasıyla dikkat çekici. Ali İhsan Bozdemir, Serkan Çelik, Serap Çetintürk gibi hem eski, usta oyunculardan hem de yeni neslin parlak oyuncuları arasından seçilmiş kişilerden oluşuyor.  Birbirinden değerli oyuncu kadrosuyla muhteşem birkaç saat sunan filmin konusu da ilgi çekici.

2019 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Metruk - Mars
Yönetmen: Mehmet Ali Zaim
Aktörler: Şiar Zaim, Serap Çetintürk, Doha Oğuz,Doha Oğuz,Ali İhsan Bozdemir
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 90
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17