Sitemizde Toplam 3252 Film, 37 Kategori ve 3626 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Minyonlar 2 Gru’nun Yükselişi izle

Minyonlar 2 Gru'nun Yükselişi 2020 Animasyon Film izle

21 Ağustos 2020 senesinde vizyona girmeyi bekleyen etkileyici yapımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Fragmanını izleyen film severler, daha şimdiden filmi izlemek için sabırsızlanmaya başlamış durumda. Yönetmen koltuğuna baktığımız zaman Kyle Balda ve Brad Ableson oturduğunu fark ediyoruz. Eğer ki sizlerde Animasyon içerikli filmleri izlemekten keyif alıyorsanız o halde Minions: The Rise Of Gru tam size göre diyebiliriz.

Filmin konusu da izleyicilerin en çok merak ettiği önemli ayrıntılardan biri olarak ön plana çıkıyor. Filmde, Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarkete girerler.  Süpermarketten muzlarını alamamalarından dolayı aşırı şekilde sinirlenirler.  Ekip, bu duruma karşı hemen bir çözüm yolu üretme isteği içerisinde yer alır. Bu yüzden ilk işleri de bir an önce beyaz saraya doğru yol almaya başlamaktır. Durum hakkında şikayetlerini bildirmek adına bir an önce yola koyulmaya başlarlar. Fakat Beyaz Saraya geldikleri sırada da hiç beklenmeyen bir gelişme ile karşı karşıya kalırlar. Çünkü kendilerini kapının önünde bulmaya başlayacaklar. Kovulmaları aklının ucundan bile geçmediğinden dolayı doğal olarak bu durum karşısında şaşkınlıklarını gizleyemezler. Daha da fazla sinirlenen üç tayfa bu sefer de intikamını almak için ABD hükümetini devirme planı içerisine girmeye başlayacaklar. ABD hükümetini devirme esnasında ise zorlu maceralar içerisinde kendilerine yer bulacaklar.

Minions: The Rise Of Gru filmini izlerken her bir sahnesinde maceradan maceraya atladığınıza şahit olmaya başlayacaksınız. Son derece eğlence odaklı şekilde karşımıza çıkan animasyon filmini sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. ABD yapımı filmler arasında kendisine yer bulan Minions: The Rise Of Gru içerisinde başarılı oyunculara da yer verilmiş olduğunu söylemek mümkündür. Konu bakımından filmi ele aldığımız zaman ise oldukça farklı bir kurguyla izleyicilerin karşısına çıkıyor diyebiliriz. Son dönemin en iyi animasyon filmleri arasında kendisine yer bulma başarısına sahip olan Minions: The Rise Of Gru animasyon filmini sizlerde kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Filmde ki maceralar ardı arkası kesilmeden devam ederken aynı zamanda onlara Gru da eşlik etmeye başlayacaktır.

2020 Filmleri, Animasyon Filmler, Film izle
Filmin Orjinal Adı: Minions: The Rise of Gru
Yönetmen: Kyle Balda, Brad Ableson
Aktörler: Steve Carell, Pierre Coffin
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17