Sitemizde Toplam 3227 Film, 37 Kategori ve 3575 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Mircin izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Mircin izle

Mircin 2019 1080p Yerli HD Film izle

Korku severlerin bayılacakları korku serüvenleri gelmeye devam ediyor. Onlardan birisi olarak da Mircin karşımıza çıkıyor. Türkiye yapımı korku odaklı filmlerden biri olarak karşımıza çıkan Mircini sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Korku filmi dünyasına hızlı şekilde giriş yapmayı hazırlanan filmlerden birisidir. 30 Ağustos günü vizyonda kendisine yer bulacak korku filmlerinden biri olmayı başarıyor. 30 Ağustos günü gelip çattığında ise pek çok kişinin artık filmi izlemek adına sinema salonları içerisinde kendisine yer bulmaya başlayacağını söyleyebiliriz. Filmin yönetmenliğini ise Ahmet Yaşar Gümüş yapıyor.

Filmin oyuncu kadrosu da filmi izlemek isteyen izleyicilerin en çok sordukları konulardan biri olarak ön plana çıkıyor. Filmde yer alan oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman ise Korkut çözer, Elif Kartal, Eren Ergin gibi isimlerinde yer bulduğunu söylememiz gerekiyor. Qeen film yapımı filmi artık sizlerde sabısızlıkla izlemeye başlayabilirsiniz. Her korku filminde olduğu gibi Mircin korku filmi içerisinde de musallat olan korkunç karakterleri görmeye başlayacaksınız. Üsdtelik onların yapması gereken yollardan birisi de hayatlarını kurtarmaktır. Ya yaşamak ya da ölüm…

İkisinden birisini seçmekten başka bir çıkış yolları olmayacak. Hayatları yine musallat olan korkunç yaratıklarla karşılaşmaları sağlanacak. Gerilim ve korku dolu filmleri seven kişileri fazlasıyla mutlu etmeyi başaran filmlerden biri olma özelliğine sahiptir. Mircin filmini sizlerde artık keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin konusu kadar filmde oynayan usta oyuncuların gerçekçi tavırları da sizleri fazlasıyla etki altına almayı başaracak cinsten diyebiliriz.

Filmi izlerken film olduğunu unutuyor ve sanki gerçek olayların içerisindeymişsiniz gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Mircin filmine göz atıldığı zaman Hazal isminde ki bir kızın başından geçen kötü kötü olayları ele alan bir konuya sahiptir. Bu kız dur durak demeden kötü şeyleri sürekli olarak yaşamında yaşamaya devam eder. Artık sürekli olarak kötü olayların içerisinde olmaktan sıkılmıştır. Bunlarla yüzleşme zamanı gelip çatmıştır. Hazal karakterine bakıldığı zaman hem güzelliği hem de zerafetiyle hemen herkesi fazlasıyla da etkilemeyi başarıyor. Bu karakter, sadece gençlik çağında değil küçükken bile popüler bir kızdır. Güzelliği yetişkin bir kız olduğunda da devam etmektedir. Örnek teşkil eden davranışları da çevresinde ki kişiler tarafından sürekli beğeni toplamıştır.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yerli yapım korku filmlerinden Mircin izleme seçenekleriyle birlikte sitemize tek parça halinde eklenmiştir.Kesintisiz hd film izle

Filmin Orjinal Adı: Mircin
Yönetmen: Ahmet Yaşar Gümüş
Aktörler: Korkut Çözer, Elif Kartal, Hande Sipal
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 76 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. Mehmet
  Mehmet 31 Aralık 2020 03:47

  İzlemek istiyorum

 2. Leman
  Leman 13 Ekim 2020 20:56

  Super

 3. Azra
  Azra 8 Mayıs 2020 05:31

  Filim firmanın güzel açılırsa inşallah izlerim

 4. ilhan
  ilhan 15 Nisan 2020 01:51

  açılırsa bakacaz

Reklamı Kapat X
8jAw17