Sitemizde Toplam 3252 Film, 37 Kategori ve 3626 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Mississippi Yanıyor izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Mississippi Yanıyor izle

Mississippi Yanıyor - Mississippi Burning 1080p Film izle

Mississippi Yanıyor izle, Mississippi Burning izle – 1960’lı yıllarda ABD’nin eyaletlerinde biri olan Missisipi’de bir zencinin yaşaması hiçde kolay değildir.Bunu değiştirmeye çalışan üç insan hakları savunucusu ortadan kaybolur.Bu kayboluşun arkasındaki gizemi çözmek için bölgeye ıkı FBI ajanı gönderilir.

Ajanlardan tecrubeli olan Anderson, Güneyli olduğu için oralarda nasıl iletişim kurulacağını iyi bilmektedir ve soruşturmayı kendine has yöntemlerle yapmaktadır. Genç Ajan Ward ise daha çok idealisttir ve delilleri ince eleyip sık dokumaktadır. İki ajanın yanısıra valiyi, şerifin bürosunu, Ku Klux Klan’ı ve göründüğünden daha fazlasını barındıran esrar perdesini kaldırmak kolay olmayacaktır.

Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Mississippi Burning
Yönetmen: Alan Parker
Aktörler: Gene Hackman, Willem Dafoe, Frances McDormand, Brad Dourif, R. Lee Ermey, Gailard Sartain, Stephen Tobolowsky, Michael Rooker, Pruitt Taylor Vince, Badja Djola, Kevin Dunn, Frankie Faison
Yapım Yılı ve Ülkesi: 1988 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 128 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. NERİMAN ÇELTİKCİOĞLU
    NERİMAN ÇELTİKCİOĞLU 28 Aralık 2020 04:50

    MİSİSİPİ YANIYOR HERKESE HARARETLE TAVSİYE EDİYORUM. ÇOK SİNİR BOZUCU TAMAM AMA GERÇEKLERİ YANSITTIĞI ABD’NİN ÖTEKİ YÜZÜNÜ GÖSTERMEDİĞİNİ KİM SÖYLEYEBİLİR. IRKÇI, ZENCİ VE YERLİ DÜŞMANI BİR MİLLET SONUÇTA.İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ. BEN SARSILDIM, ÖFKELENDİM SEYREDERKEN..

Reklamı Kapat X
8jAw17