Sitemizde Toplam 3233 Film, 37 Kategori ve 3586 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Monos izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Monos izle

Monos 2019 HD Full Film izle

Filmi ana hatları ile ele aldığımız zaman ise daha çok gerilla grubunun hayatına dair sahneleri içeren bir film olmayı başarıyor diyebiliriz. Bu gerilla grubunun da kendisine takmış oldukları bir takım lakaplar var. Kendilerine genel olarak Rambo, Smurf, Bigfoot, Wolf ve Boom-Boom gibi isimlerle sesleniyorlar. Bu lakaplar onların grubunun en temel simgelerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Üstelik grubun oluşturduğu üyelerine bakıldığı zaman ise tamamen çocuklardan meydana geldiği söylenebilir. , Latin Amerika’nın dağlık ortamında  eğitim görürler. Almış oldukları bu eğitimin ise altında yatan bazı amaçlar vardır. Boşu boşuna dağlık ortamda eğitime tabi tutulmazlar.

Bir grup genç çocuğu yetiştirmenin amaçları arasında ise insanları öldürmektir. İnsanları öldüren ve gücüne güç katan çocuklar ortaya çıkarmak esas alınır. Eğitimden geçen çocuklar daha çok Askeri eğitim egzersizleri yapmaktadır. Aynı zamanda kendilerini her türlü koşula hazır hale getirmeleri sağlanır. Yalnız kaldığı anlarda nasıl her çocuk oyun oynamaya başlıyorsa onlarda kendi özlerine döner. Yalnız kaldıklarında sıradan bir çocuk gibi oyun oynuyorlar. Fakat onların içerisinde de şiddete son derece yatkın olan taraflar da vardır. Şiddete yatkın olan grubun olmasından kaynaklı olarak da doğal olarak çocukların hayatının kararmasına neden olacak bazı olaylar da yaşanmaya başlayacaktır. Çocukları günlerden bir gün filo, pusuya düşürmeye çalışır. Pusuya düşürüp ormanlık alana götürdükleri zaman da işin içinden çıkılmaz bir şeyler ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Her dakika filmi kesintisiz bir şekilde izlemenize de zemin hazırlayacak şekilde hazırlanmış olan kaliteli filmi artık sizlerde bir an önce izlemeye başlayabilirsiniz. Başarılı bir yapım ortaya koyulduğundan dolayı doğal olarak isteyen hemen herkes film içerisinde yer alan ayrıntılı sahneleri de izleme şansını elde etmeye başlayacaktır.  Julianne Nicholson, Moises Arias, Julián Giraldo gibi isimlerin yer aldığı film de daha çok dram içerikli sahneler ağır basıyor. Her ne kadar maceraya da yer verilse de dramı daha iyi şekilde hissetmeye başlamış oluyorsunuz. Filmin çekimi yapılmış olduğu ülkelerin neresi olduğuna bakıldığı zaman ise  Kolombiya, Arjantin, Hollanda, Almanya, Danimarka, İsveç gibi pek çok yerde olduğu söylenebilir.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Monos
Yönetmen: Alejandro Landes
Aktörler: Sofia Buenaventura, Julián Giraldo, Karen Quintero, Laura Castrillón, Deiby Rueda, Paul Cubides, Sneider Castro, Moises Arias, Julianne Nicholson, Wilson Salazar, Jorge Román, Valeria Diana Solomonoff
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Kolombiya / Arjantin / Hollanda / Almanya / İsveç / Uruguay / ABD / İsviçre / Danimarka / Fransa
Filmin Süresi: 102 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. devran
  devran 26 Eylül 2020 19:56

  Super

 2. rüzgar
  rüzgar 12 Ocak 2020 19:50

  çok iyi filim

 3. hasan ucar
  hasan ucar 10 Ocak 2020 22:22

  guzel film

Reklamı Kapat X
8jAw17