Sitemizde Toplam 3403 Film, 37 Kategori ve 3966 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17 8jAw17

Mortal Kombat izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Mortal Kombat izle

Mortal Kombat 2021 Filmi Türkçe Dublaj izle

Mortal Kombat’da para karşılığı dövüşen Cole Young, kendisine kalan mirasdan habersiz bir şekilde hayatını yaşayan biridir. İmparator Shang Tsung, en iyi dövüşcülerinden Sub-Zero’yu Cole Young’u yenmesi için gönderir. Ancak ailesinin güvenliğinden endişe duyan Cole, Sonya’yı aramak üzere yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında Cole kendini Lord Raiden’in tapınağında bulur. Raiden, Earthrealm tapınağının koruyuculuğunu yapmaktadır. Ailesini korumak için tapınakta kalmaya karar veren Cole, burada Liu Kang, Kung Lao ve Kano gibi savaşçılara eğitim vermeye başlar. Amacı, Outworld’de düzenlenecek olan turnuvadan en iyi savaşçılara karşı kazanmaktır.

Mortal Kombat izle 2021 yapımı fantastik ve macera filmi sitemiz üzerinden Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazı izleme seçenkleriyle birlikte izleyebilirsiniz.

 

2021 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Mortal Kombat izleme seçenekleriyle birlikte sitemize türkçe dublaj ve türkçe altyazılı full hd eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Mortal Kombat
Yönetmen: Simon McQuoid
Aktörler: Josh Lawson, Jessica McNamee, Hiroyuki Sanada, Joe Taslim, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Lewis Tan, Chin Han, Sisi Stringer, Mel Jarnson, Max Huang, Daniel Nelson, Matilda Kimber, Elissa Cadwell
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2021
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17