Sitemizde Toplam 3277 Film, 37 Kategori ve 3699 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Muhteşem Üçlü izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Muhteşem Üçlü izle

Muhteşem Üçlü 2020 1080p HD Yerli Film izle

Yapmış oldukları çeşit çeşit sakarlık durumlarının sonucunda mahallede yaşayan halk tarafından Muhteşem Üçlü ismi anılar ile tanınan Murat, Yavuz ve Ömer’in yaşamış olduğu maceraların konusunu anlatıyor. Murat, girmiş olduğu hiç bir işte başarılı olamayan ve bir türlü bu işlerde dikiş tutturamayan bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Diğer karakterlerden biri olan ve oldukça saf bir adam olan Yavuz, bir tamirci dükkanının içerisinde kalfa olarak iş hayatını sürdürmektedir. Ömer ise anlatılan hiç bir şeyi beğenmeyen ve hiç bir şekilde laf anlamayan bir adam karakteri olarak filmde yer almaktadır. Maddi yönden oldukça fakir olan fakat herkesin yardım sever olduğu ve aynı zamanda herkesin birbirine yardım etmiş olduğu bir yerleşim yeri olan bu mahallede hayatını devam ettiren Murat, Yavuz ve Ömer, yapmış oldukları sakarlıklar ile kendilerini her seferinde farklı bir maceranın tam ortasında bulur. Her hal ve hareketleri gülünç durumların ortaya çıkmasını sağlasa da aynı zamanda maceradan maceraya atlamaları izleyiciler de sürekli olarak bir merak uyandırma durumunu ortaya çıkarıyor.

Türk sinemasının geneli komedi türlü filmlerle karşımıza çıkıyor. Yine 2020 yılının en iyi komedi türü filmlerinden olması beklenen Muhteşem Üçlü filmi, yönetim kadrosu ile de dikkatleri bir anda üzerine çekiyor. Filmin yönetmen koltuğuna adını yazdıran Mahmut Kaptan, oldukça başarılı bir seti devam ettiriyor. Filmin fragmanı yayın hayatına alınırken, filme ait çekim ve set çalışmaları artık son zamanlarına ulaşmış olarak gözüküyor. İçerisinde bulunduğumuz 2020 yılının ikinci çeyreğinin hemen başlarında vizyondaki yerini alacak olan bu film, büyük bir merak ile vizyona gireceği tarih beklemektedir.

Tamamı Türk oyuncu ve yapımcı ekibinden oluşan filmin ana konusunu yazan senarist isim İhsan Aydın olarak bizlere seyir zevki yüksek bir senaryoyu sunuyor. Ömer Kaya isminin yapımcısı olduğu film de yer alan oyuncu kitlesine göz attığımız da ise Kemal Uçar, Deniz Gürzumar, Burak Alkaş, Aybike Turan, Bengi İdil Uras, Kemal Zeydan, Yavuz Topoyan ve Ömer Gecü gibi tecrübeli ve bir o kadar da etkileyici rolleri ile ön plana çıkan isimleri görüyoruz. Ök yapım şirketinin bütün yapım etkinliklerini üstlendiği bu filmin kurgusunu Murat Bör oluşturuyor. Filmin 24 Nisan 2020 tarihinde ilk defa beyaz perdeye çıkarak izleyicilerini bekleyeceği daha önceden açıklanmıştı.

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri

Yerli yapım filmi Muhteşem Üçlü izleme seçenekleriyle birlikte sitemize hd kalitesinde eklenmiştir.Donmadan film izle

Filmin Orjinal Adı: Muhtesem Üçlü
Yönetmen: Mahmut Kaptan
Aktörler: Kemal Uçar, Deniz Gürzumar, Burak Alkas, Aybike Turan, Bengi Idil Uras, Kemal Zeydan, Murat Makar, Yavuz Topoyan, Ömer Gecü, Sultan Köroglu Kiliç, Mubarek Bor
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. ergün
  ergün 26 Ağustos 2020 10:51

  film yok admin

 2. yigit
  yigit 4 Mayıs 2020 23:53

  çok güzelllllllllll
  süperrrrr

 3. yigit
  yigit 4 Mayıs 2020 23:51

  çok güzell

 4. cemm
  cemm 28 Şubat 2020 19:25

  birde acılsa iyidi

Reklamı Kapat X
8jAw17