Sitemizde Toplam 2664 Film, 35 Kategori ve 2632 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Mulan izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Mulan izle

Mulan 2020 Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Mulan filmi Çin’de yaşayan bir kadının destansı hayatını konu ediniyor. Kadınların sadece kocasını mutlu ederek çocuk doğurmak için yaratıldığına inanılan bir dönemde yaşayan Mulan, bu kaderin dışında da bir kader olduğuna inanır. Toplumun kadına ve haliyle kendisine biçtiği rolden memnun olmayan Mulan, başka arayışlara girer. O sırada bir savaş çıkar. Kuzey istilacıları Çin ülkesini tehdit etmektedir. Bu büyük savaş öncesinde Çin imparatoru her bir aileden bir erkeğin İmparatorluk Ordusu’nda Kuzey istilacılarına karşı savaşmasına karar verir. Erkekler orduya katılmaya başlarlar. Mulan’ın ailesinde ise bambaşka bir hava hakimdir.

Mulan’ın babası onurlu bir savaşçıdır ve ailede başka bir erkek olmadığından savaşa katılmak zorundadır. Ancak oldukça hastadır ve sağlığı Çin İmparatoru’nun bu emrini yerine getirmeye imkan tanımaz. Onurlu savaşçının onurlu kızı Mulan, hasta olan babasının yerine erkek kılığına girerek savaşa katılır. Hem bir kadın olarak başka bir kaderin mümkün olacağını ortaya koyacak hem de ailesinin onurunu koruyacaktır. Hua Jun isimli bir erkek olarak savaşa orduya katılan Mulan, güçlükler karşısında ortaya çıkan yetenekleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Savaşçı potansiyeli ile ön plana çıkan genç kadın, komutanına karşı duygusal bir yakınlık hissetmeye başlar. Bu aşk onu bambaşka birisi yapacak ve Mulan onurlu bir savaşçıya dönüşecektir. Mulan’ın başından geçenlerin destansı bir atmosferde anlatıldığı filmde minnettar bir ulusun izleri belirir. Mulan savaşta hangi güçlükleri yenmek zorunda kalacak? Komutanına aşık olan genç kadının sevdası onu nereye sürükleyecek? Savaşın acımasızlığında genç bir kadının duygusal kalbi bir kahramanın doğuşuna mı vesile olacak? Mulan filminde yönetmen koltuğunda Yeni Zelendalı yönetmen Niki Caro oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosu ise Yifei Liu (Mulan), Donnie Yen (Commander Tung), Jason Scott Lee (Bori Khan), Yoson An (Cheng Honghui), Gong Li (Xian Lang), Jet Li (The Emperor), Tzi Ma (Hua Zhou), Xana Tang (Hua Xiu), Utkarsh Ambudkar (Skath), Ron Yuan (Sergeant Qiang), Nelson Lee (The Chancellor), Chum Ehelepola (Ramtish), Jimmy Wong (Ling), Chen Tang (Yao) isimlerinden oluşuyor.

2020 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film

2020 yapımı animasyon türü Mulan filmini sitemizden vip full hd tek parça seçenekleriyle birlikte izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: Mulan
Yönetmen: Niki Caro
Aktörler: Yifei Liu, Donnie Yen, Li Gong, Jet Li, Jason Scott Lee, Yoson An, Tzi Ma, Rosalind Chao, Pei-Pei Cheng, Xana Tang, Ron Yuan, Jun Yu, Chen Tang, Doua Moua
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: 115 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 6 yorum yapılmış.
 1. Xxy
  Xxy 26 Eylül 2020 23:11

  19. Dakikaya kadar ancak dayanabildim iğrenç bir film

 2. Ayse
  Ayse 25 Eylül 2020 02:49

  Harika bir film bayildim

 3. Gerek yok
  Gerek yok 16 Eylül 2020 01:16

  Mulan 2020 değil bu arkadaşlar haberiniz olsun

 4. monsteera
  monsteera 16 Eylül 2020 00:50

  herkes kötü kötü diyordu bir umutla gine izledim ama harbiden sıçıp ortaya atmışlar yazık diyorum yani bu kadar

 5. ararsanbulursun
  ararsanbulursun 13 Eylül 2020 03:49

  mükemmel……

 6. serkan
  serkan 28 Ağustos 2020 17:42

  baska mulan bu. 2020 degil