Sitemizde Toplam 3432 Film, 37 Kategori ve 4012 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Nasipse Olur izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Nasipse Olur izle

Nasipse Olur 2020 Filmi 1080p HD izle

Nasipse Olur, peş peşe gelen üzücü olaylar sonucunda hayata tutunmaya çalışan mücadeleci ruhlu bir kadının yaşam savaşı anlatılmaktadır. Günfer  adında mücadeleci ruhlu  bu kadın geçimini pastacılıkla kazanmaya çalışan ve kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan çalışkan ve azimli bir kadındır.

Yaşam mücadelesinde babasının ölümünden sonra tek başına kalan Gülfer artık hayatta tek başınadır. Uğradığı felaketler Gülfer’in mücadeleci ruhunu daha da arttırmakta ve Gülfer’i daha güçlü yapmaktadır. Gülfer, yaşadığı felaketler sonucunda güçlenmiştir. Yaşamış oldukları zorluklar her ne kadar Gülfer’i olumsuz etkilese de hayatta kalabilmek için nasıl güçlü olunacağını da ona öğretmiştir. Genç yaşta yaşama dair pek çok deneyim tazeleyen Gülferi şimdi zorlu mücadeleler beklerken aynı zamanda gizemli ve sürpriz olaylar da beklemektedir. Gülfer’in zorlu ve mücadeleyle geçen hayatı Gülfer’le aynı mahallede yaşayan ve mahallenin zengin çocuğu olarak bilinen Gökhan’la kesiştikten sonra değişecektir.

Gülfer’in mücadelelerle ve sürprizlerle dolu olan yaşam öyküsünü merak eden kişiler film vizyona girdikten sonra filmi hemen izlemeye başlayabilir ve meraklarını giderebilirler. Tanıtımı şimdiden yapılan film şimdiden pek çok kişi tarafından ilgi ve merak konusu olmaya başlandı. Gülfer ve Gülfer’le birlikte Gülfer’in etkileşimde olduğu kişilerin öykülerini merak edenler film 28 Kasım 2019’da gösterime girdikten sonra filmi izlemeye başlayabilirler. Bir genç kız için hayatta gelebilecek pek çok zorluğu bir arada yaşayan Gülfer yaşayacağı sürpriz kişi ve olaylarla hayatını yeniden şekillendirecek mi, Gülfer’in hayatı Gökhan’la tanıştıktan sonra nasıl bir hal alacak, Gülfer’in yaşadığı kötü olaylardan sonra artık yüzü gülecek mi, tüm bunları merak edenler filmi vizyona girdikten sonra öğrenebilirler.

Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yaptığı ve oyunculuğunu Burak Sevinç, Nur Sürer, Algı Eke, Erdem Baş, Barış Başar, Ünal Yeter gibi oyuncuların paylaştığı Nasipse Olur izle filmi, Romantik, komedi dalında yapılan bir filmdir.

2020 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Nasipse Olur full izleme seçenekleriyle birlikte sitemize tek parça 1080p hd kalitesinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Nasipse Olur
Yönetmen: Selahattin Sancakli
Aktörler: Burak Sevinç, Algi Eke, Kivanç Baran Aslan, Zeyno Eracar, Nur Sürer, Yesim Dalgiçer, Hakan Bulut, Ünal Yeter, Erdem Bas, Baris Basar, Askim Kapismak, Eylem Sezgin, Selahattin Tasdögen
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 5 yorum yapılmış.
 1. Murat
  Murat 10 Ocak 2021 03:35

  Cok guzel bir filim

 2. candy
  candy 17 Kasım 2020 17:49

  inşallah film aılır

 3. Ebruli
  Ebruli 25 Mayıs 2020 20:23

  Çok güzel film

 4. Gsg
  Gsg 18 Mayıs 2020 16:50

  Harika bir film dört gözle bekliyoruz

 5. erdfj
  erdfj 12 Şubat 2020 10:54

  kmılıj

Reklamı Kapat X
8jAw17