Sitemizde Toplam 3271 Film, 37 Kategori ve 3691 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Noelle 2019 Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Noelle 2019 Full Film izle

Ailesel sahnelere yer verilen filmlerden biri olarak karşımıza Noelle çıkıyor. Hem komedi hem de aile odaklı filmleri seviyorsanız o zaman filmi izlemek adına hazır hale gelmeye başlayabilirsiniz. Marc Lawrence (II) yönetmenliğini yapmış olduğu etkileyici filmi sizlerde dilediğiniz zaman zarfı içerisinde izlemeye başlayabilirsiniz. 7 Kasım  tarihi itibariyle sinema sektörü içerisinde yerini alacak filmlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Bu sayede komik sahneleri seven izleyicilerinde bol kahkalı şekilde zaman geçirmeleri sağlanmış olacak. Noelle filminde dikkat çeken yanlardan birisi de Noel gününde insanların başına geçen bazı olayları ele alıyor olmasıdır. Noelle filminde komik dolu sahneler sürekli olarak da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tamamen usta oyuncuların yer aldığı birbirinden farklı konulara da el atılıyor. Noel filminde ki tüm konular film izleyicilerinin de severek izlemesine neden oluyor.

Anna Kendrick, Shirley MacLaine, Bill Hader gibi isimlere yer verilmiş olduğu etkileyici filmi sizlerde hemen vakit kaybetmeden izlemeye başlayın. Gnümüzde bakıldığı zaman filmler merakla takip altına alınmaktadır. Bunun altında yatan temel nedenlerden birisi de hayatımıza dair de pek çok alıntılar bulabiliyor olmamızdan kaynaklıdır. Kısa bir süre sonrasında vizyonda ki yerini almaya hazırlanan Noelle filmini sizlerde sevdiklerinizle birlikte izlemeye de başlayabilirsiniz. Gel gelelim film hakkında konusu kadar oyuncularının da kimler olacağı merak edilen bir konu olarak öne çıkıyor. Anna Kendrick, Bill Hader, Billy Eichne isminden tutunda Alvina August, Lina Renna, Kingsley Ben-Adir, Alison Araya  gibi daha pek çok isimlere yer verilmiş olduğunu söyleyebiliriz. Bu filmde ki kişilere bakıldığı zaman sayılı isimlerin olmadığı görülüyor. Bu sayede birden farklı kişilerin yer aldığını söylemek mümkündür. Geniğş bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmi sizlerde hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

Filmin aynı zamanda Amerika yapımı olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Son dönemin en etkileyici filmine sahip olan ve komik sahnelere yer veren filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Noelle filminde komik dolu sahneler yer aldığından dolayı artık sizlerde izlemeye başlayacaksınız. Kahkaha tufanına bir an önce sizlerde hazır olmaya başlayın.

2019 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Noelle
Yönetmen: Marc Lawrence
Aktörler: Anna Kendrick, Shirley MacLaine, Bill Hader, Kingsley Ben-Adir, Julie Hagerty, Billy Eichner, Maceo Smedley, Diana Maria Riva, Anthony Konechny, Michael Gross, Billy Griffith, Aliza Vellani, Amitai Marmorstein
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 100 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17