Sitemizde Toplam 3241 Film, 37 Kategori ve 3610 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Ölü Yatırım 2019 Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Ölü Yatırım 2019 Yerli Film izle

Türk sineması komedi açısından bu sene biraz durgun bir dönem geçiriyor. Özellikle de bu durgunluk içerisinde Ölü Yatırım filminin iyi bir seçenek olma olasılığı yüksek. Ölüm ve komedi kavramlarını bir arada bulunduran filmin oyuncu kadrosunda Erkenci Kuş dizisiyle yıldızını parlatan Anıl Çelik bulunuyor. Bu kapsamda bakıldığında gerçekten de Ölü Yatırım izle filmi eğlenceli bir durum komedisi izlenimi de sunmakta. Film ortaya çıkardığı temada da bu izlenimi fazlasıyla sunmayı başarıyor. Eğlenceli olduğu kadar etkin bir yapısı da olduğu ve senaryosunda da boşa çıkmayan aşamaları bulundurduğu için film genel gidişatını baştan sona aynı etki üzerinden sürdürmeyi başarabilmektedir.

Ölü Yatırım filminin konusu da eğlenceli. Mezarcı olan babalarının ölümlerinin ardından vurgun yapmaya çalışan ve mezarcılıkla uğraşan iki kardeşin macerasını anlatmaktadır. Mezarlarda gerçekleşen maceralar ve sonuç odaklı durum komedisiyle baş başa kalacağınız bu film sayesinde sizler eğlenceli bir düzen yakalama imkanı da bulabilirsiniz. Her açıdan genç isimlerin bir araya geldiği bu filmde kahkaha ile şaşırtıcı gelişmelere her daim odaklanabileceğinizi de unutmamalısınız. Özellikle son dönemlerde Türkiye sinemasındaki ilerleyiş ve komedi unsurlarını göz önüne aldığımızda bu film ile daha değişik bir etkileşim edinme olasılığı da artar.

Ölü Yatırım filminin yönetmenliği ise bir kadın tarafından yapılıyor. Neslihan Yıldız’ın kadrajından şekil alan filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Nursel Köse, Köksal Engür, Öykü Çelik, Ceren Kapkaraaslan, Serkan Dağlı ve Ekin Mert Duymaz. Bu kadronun ortaya çıkardığı ve her açıdan da eğlenceli bir anlatıya dönüştüğü Ölü Yatırım sizi izledikçe eğlenceli bir atmosferin içerisine dahil etmeyi başaracaktır. Hepiniz açısından güzel seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Ölü Yatirim
Yönetmen: Neslihan Yildiz
Aktörler: Öykü Celik, Serkan Dagli, Anil Çelik, Ceren Kaplakarslan, Mert Efe Günaydin, Nursel Köse, Seyithan Özdemir, Köksal Engür, Banu Arica, Alican Aytekin, Simin Biçakçioglu, Ekin Mert Daymaz, Serkan Ercan, Serkan Erdogan, Kaan Yabas
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 106 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 3 yorum yapılmış.
 1. ahmet
  ahmet 2 Ocak 2021 22:09

  izleyemedim

 2. Nurane
  Nurane 14 Aralık 2020 20:37

  Nece baxmag olar

 3. Sanane
  Sanane 20 Nisan 2020 02:14

  Açın artık

Reklamı Kapat X
8jAw17