Sitemizde Toplam 3242 Film, 37 Kategori ve 3611 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Ölüm Oyunu Son Kurban 2019 Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Ölüm Oyunu Son Kurban 2019 Full Film izle

23 Ağustos 2019 tarihinde vizyonda yerini almaya hazırlanan filmlerden birisi de Ölüm Oyunu: Son Kurban olduğunu söyleyebiliriz. Korku ve gerilimi seven film severler ABD yapımı bu filmi kaçırmadan hemen yerlerini alabilirler. Filmin hemen her bir sahnesinde korku ve gerilimi iyiden iyiye hissedebiliyorsunuz. Son derece başarılı bir film olarak göze çarpan Ölüm oyununda canlarını kurtarmak için çıkış planı arayan kişileri kapsıyor. Filmde, hafızasını geri kazanmak isteyen bir adam var. Hafızasını geri kazanmak içinde hemen her yolu deniyor. Garret, henüz kçük yaştayken ailesinin evinde yaşamış olduğu travmatiğk bir olay sonrasında hafızasını kaybetmeye başlamıştır. Vermont’ta gerçekleşen bu olay sonrasında uzun yıllar hafızasını geri kazanamaz. Garret, onuncu yaş gününe ayak bastığı sırada yaşamış olduğu bu olay tüm hayatınında etki altına alınmasına neden olur.

Aradan yıllar geçer ve tekrardan eski günlerine kavuşma ümidi içerisinde olur. Fakat zaman geçtik sıra Garret, birkaç anıyı hatırlamaya başlar. Bu durum adamın daha da fazla umutlanmasına neden olur. Garret, hafızasından silerek atmış olduğu bu olayı hatırlamak için çok büyük gayret eder. Bu olayı yeniden ortaya çıkarmaya da kararlıdır. Genç adam, hafızasını yeniden geri kazandırmaya büyük ölçüde katkı sağlayacağını düşündüğünden dolayı  kız arkadaşını da alarak ailesinin tatil evine gitmeye karar verir. Oraya gittiği zaman yaşadıkları dönemleri daha iyi şekilde hatırlayacağını düşünür. Fakat Garret, hatırlayacağı şey de hayatını doğrudan etkileyip tamamen eğişmesine yol açacak bir sebep olacaktır.

Korku ve gerilimi seven kişiler için hazırlanmış olan Ölüm Oyunu: Son Kurban filmini sizlerde artık sevdiklerinizle birlikte izlemeye başlayabilirsiniz. Filmi izlerken her bir sahnesinde ise korku  ve gerilimi baştan aşağıya izleme başarısına sahip olacaksınız. Filmde yer alan usta karakterlere göz attığımız zaman ise Rick Irwin, Michaela Sprague, Jake Katzman yer alıyor. Aynı zamanda da filmin yönetmen koltuğunda yer alan isme baktığımızda ise Christopher Welis bulunuyor. Toplamda bakıldığı zaman filmin izleme süresinin de 1 saat 48 dakika kadar olduğunu söylemek mümkün. Korku piyasasına hızlı bir giriş yapacak olan Ölüm Oyunu bu sefer de Son Kurban serisiyle karşımıza çıkıyor.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Ölüm Oyunu: Son Kurban
Yönetmen: Christopher Wells
Aktörler: Michaela Sprague, Alex Emanuel, Angela Rambourg, Jake Katzman, Daniel Martin Berkey, Rick Irwin, Molly Fahey, Chelsea Reed Davis, Gavin Maddox Bergman, Henry Gagliardi, Patricia Hammond, Kristan Lyon, Clara McKay
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 95 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. huzur
    huzur 4 Ekim 2019 20:55

    bilmem inşalh güzeldir

Reklamı Kapat X
8jAw17