Sitemizde Toplam 3432 Film, 37 Kategori ve 4012 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Ölümcül Deney 1 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Ölümcül Deney 1 izle

Ölümcül Deney 1 (Resident Evil) 2002 Filmi Türkçe Dublaj izle

Filmde Carpotion adlı bir şirketin Racoon şehrinde yönetilmesinden söz edilmektedir. Umbrella dünya devi olarak tabir edebileceğimiz bir şirkettir. Bu şirketin teknolojik aloetlerden tutunda sağlık ve kişisel bakım ilaçları gibi üretimleri söz konusudur. Aynı zamanda üretmiş oldukları bir başka ürünler arasında ise silahta yer alıyor. Üstelik dünyanın pek çok yerinde de umbrella sanayi kuruluşlarına yer verilmiştir. Umbrellanın asıl merkezi yerine bakıldığı zaman ise KuzeyAmerika Racoon şehri olarak göze çarpmaktadır. Kuzey Amerika bölgesinde yer alan Racoon şehri Umbrella çalışanlarının bile henüz bilmediği gizli tehlikelerle doludur. Ütelik şirketin gizli şekilde yürütmüş olduğu birtakım projeleri vardır. Bu durumdan kendi çalışanları da hiç bir şekilde haberdar olmamuştır.

Üstelik bu projelerin boyutu da tehlikeyi ortaya çıkaracak cinstendir. Umbrellanın yürütmüş olduğu anlaşmalar ise kimsenin duymayacağı şekilde devam eder. Yapılan bir başka çalışmalara bakıldığı zaman ise  ölümcül virüslerdir. T virüsü olarak adlandırdığımız bir enfeksiyon serbest kalacaktır.  Bu işlemi takip eden tesisin tüm gücünü ele almayı hedefleyen Kızıl kraliçe adında süper bir bilgisayarda bulunuyor. Kızıl Kraliçe olarak tabir edilmiş olan süper bilgisayar ise tesis içerisinde çalışanların ölmelerini kurtarmak için harekete geçer. Bir yandan da virüsün yayılmasına mani olmak adına da giriş ve çıkışların kapatılmasına olanak tanır.

Tüm aile ekibinin ortadan kaldırılmasına neden olacak virüsü ise  izole etmek en mantıklı çözüm yolu olacaktır. Bu yüzden de STARS olarak nitelendirilen komando takımını bir an önce harekete geçirmeye başlar.  Tesise giren ekip ise  son derece korkunç olan olaylarla karşı karşıya kalmaya başlar.  Şirket çalışanlarının öldükleri düşünülür. Fakat şirket çalışanları bilinçlerini kaybetmiştir. Virüsün ufacık bir ısırığı onlara dönüşmenize neden olacaktır. Aşırı doz da virüs alımı olduğundan dolayı şirket çalışanlarından bazıları ölümcül yaratıklara dönüşmeye başlar. Üstelik bu labaratuvarda yaratıklardan biri serbest kalır. Alice ve ekibi sadece  zombilerle sınırlı kalmayarak yaratıklarla da korku dolu mücadelesi başlar.

Korku, bilimkurgu, gerilim ve fantastik odaklı bir şekilde hazırlanmış olan Ölümcül Deney filmini sizlerde artık keyifli bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2002 yapm aksiyon ve blimkurgu türü Ölümcül Deney 1 (Resident Evil) filmi sitemize türkçe dublaj izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Ölümcül deney
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Aktörler: Ryan McCluskey, Oscar Pearce, Indra Ové, Anna Bolt, Joseph May, Robert Tannion, Heike Makatsch, Jaymes Butler, Stephen Billington, Fiona Glascott, Milla Jovovich, Eric Mabius, Colin Salmon
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2002 Birleşik Krallık / Almanya / Fransa / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 100 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17