Sitemizde Toplam 2646 Film, 35 Kategori ve 2616 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ölümcül Deney 3 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Ölümcül Deney 3 izle

Ölümcül Deney 3 (Resident Evil 3) 2007 Filmi HD Full izle

Devam filmi olarak karşımıza çıkan İnsanlığın sonu serisi de kaldığı yerden mücadeleyi devam ettiriyor. Ölüm deney sinema dünyasına girdi gireli hemen herkes tarafından izlenmiştir. Öyle ki filmin harika sahneleri ve macerayı içermesi büyük bir beğeni toplamayı başarmıştır. Devam filmi olarak karşımıza çıkan Ölümcül Deney insanlığın sonu serisini de artık keyifli şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. İnsanlığın sonu serisinde de son derece aktif bir hikayenin yer aldığının altını çizebiliriz.

Yaşanılan yere bakıldığı zaman ise güvenliğin tamamen ortadan kaldırıldığına şahit oluyorsunuz. Bu güvenlik ortamın ortadan kalkması sonucunda insanlara da doğal olarak büyük bir panik sarmaya başlıyor. Carlos olievara  L.J yaşama tutunmayı başaran insanları da bir arada toplamaya başlar. Claire, Betty ve K- Mart ile yaşayanlarla birleşme süreci içerisine girer. Hiç durmadan hemen yola koyulmaya da başlar. Üstelik bunların tek istedikleri şey ise kendileri gibi bir virüs içerisinde etkisinde kalmamaktır. Bu yüzden mümkün olduğunca virüsle karşı karşıya kalmamak adına önlem almanın planları içerisine girmeye başlarlar.  Üstelik çölde virüs değil zombiler vardır. Hayatta kalabilmeleri içinde zombilere karşı silah kullanmaya başlamış olacaklardır.

Ölümcül Deney 3 İnsanlığın sonu filmini artık sizlerde etkileyici şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Alice sağlam bir aksiyon kadın karakterinin de yaratılmaya başlanmış olduğuna çok rahat şekilde şahit oluyoruz. Aksiyon, korku ve bilim kurgu üzerine tasarlanmış olan filmi sizlerde hemen izlemeye başlamış olacaksınız. Russel Mulcahy tarafından yönetilmiş olan filmin toplam izlenme süresinin ise 1 saat 30 dakika olduğunu söylememiz gerekiyor. 19 Ekim 2007 tarihinde yayınlanmış olan ve izleyicilerden de büyük bir başarı yakalamyı başaran filmi sizlerde artık sevdiklerinizle birlikte izlemeye başlayabilirsiniz. Film ilk serisinden bu yana dur durak demeden çıkış yaşamayı sürdürmüştür. Üstelik film tutkunları da bir serisinin daha ne zaman vizyonda yerini alacağını sabırsızlıkla beklemiştir. Milla Jojovich Oded Fehr gibi isimleri bünyesinde barındıran aksiyon dolu filmi sizlerde artık evlerinizde sorunsuz şekilde izlemenin mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz. Zombi ve yaratıklarla dolu her bir sahneyi nefessiz şekilde izleyeceksiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2007 yapımı aksiyon ve bilimkurgu türü Ölümcül Deney 3 (Resident Evil 3) filmi sitemize tek parça izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Ölümcül deney: Insanligin sonu
Yönetmen: Russell Mulcahy
Aktörler: Milla Jovovich, Oded Fehr, Ali Larter, Iain Glen, Ashanti, Christopher Egan, Spencer Locke, Matthew Marsden, Linden Ashby, Jason O'Mara
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2007 Fransa / Avustralya / Almanya / İngiltere / Amerika Birleşik Devletleri / Meksika / Kanada
Filmin Süresi: 94 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. 3 üde aynı
    3 üde aynı 24 Mart 2020 15:49

    3 tanesini de izledim aynı tas aynı hamam. berbat ötesi