Sitemizde Toplam 2616 Film, 35 Kategori ve 2592 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ölümcül Deney 4 izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Ölümcül Deney 4 izle

Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra 2010 Filmi 1080p izle

Etkileyici bir film olduğundan dolayı sürekli olarak izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Resident evil ölümden sonra filmini artık sizlerde kesintisiz şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Gezegen bir virüs etkisi altına girmeyi başarmıştı. Virüsün etkisinden de sarsılıp zombiler ortaya çıkmıştı. Tüm canlı formlarını zombiye dönüştürmesi sonucunda insan yaşamında da olumsuz gelişmeler gün yüzüne çıkmaya başlamıştı. Alice kılıç artıklarını  ve sağ kalanlarını bulma yolunda ilerliyordu. Üstelik onları bulduktan sonra ise bir mücadele zeminine çekmenin peşine düşüyordu. Umbrella corporation olarak ön plana çıkan savaş, yeni bir dönemece de girmeye başlamıştı. Karanlık günlere yeni boyutlarda eklenmeye başlamıştı.

Yeni boyutlara atlanmış olduğu bu karanjlık süreçte Alice beklemediği bir an da arkadaşından da destek almaya başlayacaktır. Arkadaşıyla da ilk iş olarak yeni bir yol bulma telaşı içerisine girerler. Bulacakları bu yol ise  onların zombilerden uzaklaşarak Los Angeles da ki sığınağa götürülmesine yardımcı olacak.  Şehre vardıkları zaman ise binlerce zombinin kendisini beklemeye başladığına şahit olacaklar. Alice ve arkadaşları da ölümcül tuzağa doğru bir an önce adım atmaya başlayacaklar. Paul W.S Anderson yönetmenliğinde ki etkileyici filmi sizlerde artık kesintisiz bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. 10 Eylül 2010 tarihi itibariyle sinema dünyası içerisinde yerini almayı başaran yapımlardan birisidir.

Her zaman olduğu gibi Ölümden sonra serisi içerisinde de başarılı karakterlerin yer almış olduğunu net şekilde görebilmekteyiz. Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en iyi filmlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu mücadeleyi artık film izleyicileri de soluksuz bir şekilde izlemeye başlayacak. Heyecan verici sahnelere de şahit olma imkanı içerisinde olacak. Üstelik sizlerde bu filmi ne zaman isterseniz isteyin sevdiklerinizle birlikte son derece kolay bir şekilde izlemeye de başlamış olacaksınız.

Resident Evil ölümden sonra serisini artık sizlerde nefessiz şekilde izleyebilirsiniz. Gel gelelim işin en güzel taraflarından birisi de sinema dünyası içerisinde ses getirmeyi başaran bu filmi alt yazılı ya da Türkçe dublaj farkıyla izlemeye başlayabilirsiniz. Online platform üzerinden istediğiniz zaman filminizi keyif dolu şekilde izlemeye başlayacaksınız.

Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Korku Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2010 yapımı aksiyon ve macera türü Ölümcül Deney 4 Ölümden Sonra filmi sitemize vip izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Resident evil: Ölümden sonra
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Aktörler: Milla Jovovich, Ali Larter, Kim Coates, Shawn Roberts, Sergio Peris-Mencheta, Spencer Locke, Boris Kodjoe, Wentworth Miller, Sienna Guillory, Kacey Clarke, Norman Yeung, Fulvio Cecere, Raymond Olubawale, Christopher Kano, Tatsuya Goke
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2010 Almanya / Fransa / ABD / Kanada / İngiltere
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.