Sitemizde Toplam 3261 Film, 37 Kategori ve 3649 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Ölümcül Deney 5 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Ölümcül Deney 5 izle

Ölümcül Deney 5 İntikam (Resident Evil 5) 2012 Filmi HD izle

İntikam alma duygusu insanoğlunun doğası gereği her zaman oluyor. Umbrella tarafından hedefinde olan planlarından birisi de tüm dünyayı mahvetmeye başlamaktı. Üstelik bu planlarını daha da şiddetli hale dönüştürerek sürdürmeye devam ediyor. İnsanoğlunun kesinlikle kaçamadığı Ölümcül T- virüs bulaştığı andan itibaren ise  tüm bedenlerin, et yiyen bir zombilere dönüşmesine neden olmuştu. Umbrellanın gizli yürütülen operasyonuna da dahil olmaya çalışan Alice geçmişinden bu yana gelen sırlarıda ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Bu durum ise insanlığın son umudu olmasına zemin hazırlamaktan başka bir şey ortaya koymuyor. Burada önemli olan ise virüs salgının nereden kaynaklı olduğunu bulmak. Aynı zamanda da salgının yok olmasını sağlamaya çalışmak olacaktır. İnsanlığın son umudu olarak karşımıza çıkacak virüs salgının yok etmek için birçok planlarda yapılmaya başlanacak. Ayrıca dünyanın dört bir yanında da farklı ülkelerde tehlikeyi durdurmak adına çalışma gösteren Alice inandığı doğrulardan gidecek. Fakat bazı zamanlarda inanmış olduğu doğrular konusunda tereddüte düştüğü anlarda olabilecek. Doğal olarak çevresinde güven duyabileceği hiç kimse artık kalmamıştır. Bu yüzden doolayı artık geri sayım yapılmaya başlanmıştır.

Efsanevi bilgisayar oyunu olduktan sonra sinema dünyasında uyarlanarak izleyicilere sunulmuş olan ResidentEvil 5 İntikam filmini artık sizlerde keyif dolu bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Son derece heyecan verici sahneleri ile kasıp kavuran bir film olmayı başarıyor. Film de aramış olduğunuz aksiyon dolu sahneleri fazlasıyla barındırmış olduğunu söylemek gerekiyor. İlk olarak ise 2002  yılında sinema dünyasına aktarımı yapılmış bir filmdir. İlk olarak Ölümcül Deney olarak sinema sektörü içerisinde yer almayı başarmıştır. Aynı zamanda 10 yıldır da tüm meraklılarını sinema salonlarına hiç bekletmeden sinema salonlarına getirmeyi başarmış görünüyor. İntikamı derinden hissedebilmenize zemin hazırlayacak olan etkileyici filmi sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2012 yapımı aksiyon ve bilimkurgu türü Ölümcül Deney 5 İntikam (Resident Evil 5) filmi sitemize 1080p izleme seçeneğiyle birlikte eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Resident Evil 5: Intikam
Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Aktörler: Milla Jovovich, Sienna Guillory, Michelle Rodriguez, Aryana Engineer, Bingbing Li, Boris Kodjoe, Johann Urb, Robin Kasyanov, Kevin Durand, Ofilio Portillo, Oded Fehr
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2012 Almanya / Kanada / ABD / Fransa / İngiltere
Filmin Süresi: 95 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17