Sitemizde Toplam 3267 Film, 37 Kategori ve 3666 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Onur Madalyası izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Onur Madalyası izle

Onur Madalyası (The Last Full Measure) 2019 Filmi Tek Parça HD izle

Onur Madalyası filmi, savaştaki kahramanlıklardan dolayı kendisine askeri şeref madalyası verilen William H. Pitsenbarger’in hikayesini anlatılıyor.Alışık olduğumuz savaş filmlerinden farklı bir film olarak karşımıza çıkan Last Full Measure filmi heyecan dolu bir kahramanlık hikayesini anlatmayı başarmış bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.Pitsenbarger adındaki kahraman Vietnam savaşı sırasında kendi canını feda ederek silah arkadaşlarını kurtaran bir adamdır.Ancak 34 yıl sonra bazı politk görüşlü adamlar kahramanlığını elinden almak için bazı girişimlerde bulunurlar.Fakat her ne kadar Pitsenbarger çoktan canını cephede kaybetmiş olsa da onun için Scott Huffman savaşa devam edecektir. Hikayemiz savaşın hangi tarafında olursa olsun bir askerin yaptığı fedakarlıkların asla görmezden gelinmemesi gerektiğini bir kez daha herkese hatırlatır niteliktedir. Şimdiden herkese keyifli seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmi, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yapımı dram ve savaş türü Onur Madalyası (The Last Full Measure) filmini sitemizden 1080p full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Filmin Orjinal Adı: The Last Full Measure
Yönetmen: Todd Robinson
Aktörler: Samuel L. Jackson, Sebastian Stan, Christopher Plummer, Jeremy Irvine, Bradley Whitford, Ed Harris, Linus Roache, Michael Imperioli, Diane Ladd, Alison Sudol, Peter Fonda, William Hurt
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 116 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Trewar
    Trewar 8 Şubat 2020 11:43

    seslendirme kötü olmuş..

Reklamı Kapat X
8jAw17