Sitemizde Toplam 2599 Film, 35 Kategori ve 2572 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Ormandaki Cadı izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Ormandaki Cadı izle

Ormandaki Cadı - Witches in the Woods 2019 Film izle

Ormandaki Cadı filmi, üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Jill ve arkadaşlarının katıldıkları bir snowboard gezisinde başlarından geçen gerilim dolu olayları konu ediniyor. Jill, üniversiteye yeni başlamış genç bir kızdır. Gençliğin getirdiği bunalımları yaşayan Jill, rahatlamak ve okuluna daha iyi bir şekilde devam etmek için stres azaltıcı aktivitelere katılmaya karar verir. Bu maksatla arkadaşları ile bir plan yapar. Jill ve arkadaşları mevsimin de etkisiyle snowboard gezisine katılmak konusunda fikir birliğine varırlar. Gidecekleri yer şehirden oldukça uzak bir noktadadır. Araçları ile yola çıkan ekip karlık bölgelerden geçerler. Güneşin batması ile gençler büyük bir tehlikenin kapısını aralamışlardır.

Karla kaplı dağlık alanda yollarını kaybeden gençler ne gidecekleri yeri ne de geri dönüş yolunu bulamazlar. Üstelik dağlık bir alandadırlar ve cep telefonları da çekmemektedir. Kaybolduklarını kimseye iletemez ve yardım isteyemezler. Bunca olumsuzluğun içerisine akşam saatlerinde sıcaklığın da düşmesi eklenince Jill ve arkadaşları donma tehlikesi ile karşı karşıya kalırlar. Ancak gençleri bekleyen tehlike sadece bunlar olmayacaktır. Jill ve arkadaşları çok geçmeden çevrelerinde tuhaf olayların yaşandığını anlayacaklardır. Gençlerden kurulu bu ekip şimdi bir cadı avının ortasında kendilerini bulmuşlardır. Bu avdan kimler sağ kurtulacaklardır? Jill ve arkadaşlarının bu cadı avı için seçilmeleri kötü bir tesadüf mü yoksa özellikle mi seçilmişlerdir? Gece sabaha kavuşup güneş ışıkları karlı dağların üzerine vurduğunda kimler sağ kalacaktır? Hayatlarının en uzun gecesinde gençleri hangi tehlikeler beklemektedir? Yaşamla ölüm arasındaki ince çizgide yürüyen gençler hayatlarını sorgulamaya başladıklarında hangi gerçeğin farkına varacaklardır? Onları bu dehşetin içerisine hangi ihmal atmıştır? Bu yaşadıklarından kimi sorumlu tutacaklardır? Jill ve arkadaşları arasındaki gerçek bağ dehşet anında ne şekilde ortaya çıkacaktır?

Korku – Gerilim türünde bir film olan Witches in The Woods’ta yönetmen koltuğunda Jordan Barker oturuyor. Filmde Hannah Kasulka (Jill), Alexander De Jordy (Matty), Craig Arnold (Derek), Corbin Bleu (Philip), Humberly Gonzales, Sasha Clements, James Gilbert, Kyle Mac, Ian Matthews gibi oyuncular rol aldılar. Filmin senaryosu ise Christopher Borrelli’nin kaleminden çıktı.

2019 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj

Ormandaki Cadı izle - Jill ve arkadaşlarının katıldıkları bir snowboard gezisinde başlarından geçen gerilim dolu olayları konu ediniyor.

Filmin Orjinal Adı: Witches in the Woods
Yönetmen: Jordan Barker
Aktörler: Hannah Kasulka, Craig Arnold, Sasha Clements, Corbin Bleu, Alexander De Jordy, Humberly González, Kyle Mac, Ian Matthews, David Lafontaine, James Gilbert
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Kanada
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. muratt
  muratt 28 Mayıs 2020 23:16

  gezellll

 2. muratt
  muratt 28 Mayıs 2020 23:15

  guzelll

 3. sevim
  sevim 25 Nisan 2020 22:47

  çok beyendim

 4. okan
  okan 11 Nisan 2020 01:29

  güzel