Sitemizde Toplam 2853 Film, 35 Kategori ve 2777 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

aVWBWm secretbet-reklam

Örümcek Adam 2 izle

QgYP94
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Örümcek Adam 2 izle

Örümcek Adam 2 - Spider-Man 2 Türkçe Dublaj Film izle

Örümcek 2 filmine bakıldığı zaman yönetmenlik koltuğunda bu seferde Sam Raimi yer alıyor. Önceki serisinde Peter Parker’ın örümceğin ısırmasıyla örümcek hayatına dönüşü ele alınmıştı. Vizyona giren ikinci serisinde ise Parker, çifte hayat yaşamaktan son derece yorgun düşmeye başlar.  Hem örümcek adam gücü hem de kendisi arasında gidip gelen bir yaşam sürer.  Ayrıca suçlularla savaşmaktan da artık çok fazla yorulmaya başlamıştır. Yorgun düşen bu adam, hayatının inişe doğru gittiğinin de farkına varmaya başlar.

Üstelik sevdiği kadın da bir başkası ile nişanlanmıştır. Bunu öğrenmesi Parker’ı derinden etkilemeye neden olur. Hal böyle olunca da hayatının yokuş aşağıya doğru gittiğinin farkına varır. Ona en büyük darbe de deliler gibi aşık olan kişinin ellerinden kayı gittiğini görmesiydi. Hayatına dair hiçbir işi becememiş olması onu doğal olarak derinden etkilemeye neden olur.  Aynı zamanda Daily Bugle gazetesi, Örümcek adama yönelik suçlamalar yapar. Örümcek adamın bir suçlu olduğunu söyler. Bu yüzden dolayı kendisine yönelik olarak acımasız saldırılarına devam eder. Bir yandan da psikolojik baskılarla karşı karşıya kalmak zorunda olunur. Peter artık kırılma noktasına gelmeye başlar. Kırılma noktasından bir an önce kurtulması gerekir. Bu yüzden en güzel çözüm yollarından birisinin de kimliğinden uzaklaşması olduğunu düşünür.  Fakat başarılı olmayan bir deneyim içerisinde yer almaya devam edecektir.

Diğer yandan Eksantrik yönü ile ağır basan bilim adamı Doktor Otto, birden Ahtapota dönüşecektir. Peter, örümcek adam olma zamanın gelip çattığını düşünür.  Sam Raimi’nin ikinci filmi olarak vizyon da kendisine yer bulan Örümcek adam 2, ilkine oranla daha fazla ilgi duyulan bir film olmayı başarmıştır. İlk filmi vizyona girdikten  2 sene sonra yeniden film severlere tanıtımı yapılmıştır. Film hakkında yapılan yorumlar son derece olumlu olurken epey bir beğeni toplamayı başarıyor. Tekil olarak film inceleme altına alındığı zaman da son derece başarılı bir film olma özelliğine sahiptir. Film inceleme altına alındığında bu sefer daha dramatik bir sahne beliriyor. Onun haricinde macera kaldığı yerden devam ederken film de ince espirilere de yer verilmiş.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Serinin ikinci filmi Örümcek Adam 2 sitemize 1080 hd kalitede eklenmiştir.Türkçe dublaj kesintisiz film izle

Filmin Orjinal Adı: Spider-Man 2
Yönetmen: Sam Raimi
Aktörler: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Rosemary Harris, J.K. Simmons, Donna Murphy, Daniel Gillies, Dylan Baker, Bill Nunn
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2004 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 127 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. rtrtrtrtrtrt
  rtrtrtrtrtrt 12 Ekim 2020 19:48

  film oynamıyo

 2. Admin
  Admin 20 Ağustos 2020 18:43

  film oynuyor bir sıkntı gozukmuyor alternatif seçenekleri deneyiniz

 3. billy bob
  billy bob 20 Ağustos 2020 18:32

  film oynamıyo

 4. muhammed çalışkan
  muhammed çalışkan 11 Temmuz 2020 18:34

  mutlu son