Sitemizde Toplam 2845 Film, 35 Kategori ve 2767 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Örümcek Adam 3 izle

QgYP94
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.

QgYP94

Google +
VK
Whatsapp
Örümcek Adam 3 izle

Örümcek Adam 3 - Spider-Man 3 1080p Türkçe Dublaj Full Film izle

Sam Raimi’yi Örümcek Adam 3 serisinde de yeniden yönetmenlik koltuğunda görüyoruz. Fantastik ve ağırlıklı bir film olma özelliğine sahip olan Örümcek Adamı sizlerde kesintisiz şekilde izlemeye başlayabilirsiniz. Peter Parker, yeniden izleyicilerin karşısına çıkarak kesintisiz ve bir o kadar da heyecan verici sahneleriyle mutlu ediyor. Hayatını ne kadar bir düzen içerisine oturtmaya çalışmış olsa da bir yandan kendi özel kimliği bir yandan da Örümcek adam kimliği arasında kalıp gidiyor. Örümcek Adam olmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. En büyük tehlikesinden birisi de  geleceğini tam olarak kestiğremiyor olmasıdır.

Örümcek Adam 3 izle yoluna hemen sizlerde başvurarak filmin her bir sahnesini kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Fakat hiç beklenmedik sıra da Peter Parker’ın son derece rahatsızlık vermeye neden olacak bir kimliği ortaya çıkagelir. Bu da çok kibri olması ve insanlara rahatsızlık vermesinden başka bir şey değildir. Doğal olarak sevenleri bu durumdan çok fazla etkilenmekte ve şikayetlerini dile getirmektedir. Fakat hiç bir şeye kulak asmadan hayatını devam ettirir. Onun tem amacı ise Venom ve Kum Adamın saldırılarına kulak asmadan hem ailesini hem de sevdiklerini tehlikeden kurtarmaktan başka bir şey değildir. Sevdiklerini hiçbir şekilde tehlikenin eşiğine getirmek gibi bir niyeti yoktur.

Film, sinema dünyasında 3.5 oranında bir eleştiri almıştır. Önceki serisine bakıldığı zaman filmin gişe rekoruna ulaşmış olduğu görülmüştü. Örümcek Adam 2, Örümcek Adam 3 filmine oranla daha fazla eleştiri alsa da gişe rekorları kırmayı başarmıştı. Fakat Örümcek Adam 3 için aynı şeyi söylemek mümkün değil. İzleyicilerden filme yönelik olarak çok fazla eleştiri gelmedi. Özellikle usta yönetmenin ilk seriden itibaren başlatmış olduğu dramatik ağ, seyircilerin daha fazla meraklanmasını sağlamasına neden oldu diyebiliriz. Filmde aynı zamanda Hary, kendisine ilgi gösterilmeyerek en çok ilginin Peter’e gittiğini yönünde sitemkar sözlerini duyacaksınız. Bu yüzden Peter Parker’e karşı kıskançlık duygusuna kapılmaya başlayacaktır. Peter Parker, diğer yandan kıskançlık duygusu içerisinde savaşan Haryy ile de iyi geçinmek zorunda mı kalacak? Tüm bunları filmi izleyerek daha iyi şekilde anlamanız mümkündür.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Örümcek Adam 3 filmi sitemize tek parça ve vip seçeneğiyle eklenmiştir.Kesintisiz 1080p hd film izle

Filmin Orjinal Adı: Spider-Man 3
Yönetmen: Sam Raimi
Aktörler: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church, Topher Grace, Bryce Dallas Howard, Rosemary Harris, J.K. Simmons, James Cromwell, Theresa Russell
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2007 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 139 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Ertuğrul Acar
  Ertuğrul Acar 12 Ekim 2020 18:20

  bizim internettemi sıkıntı var sitede mi sıkıntı var sonlara gelince donup duruyor

 2. ahmetfamer
  ahmetfamer 13 Şubat 2020 09:37

  acilmiyo