Sitemizde Toplam 2035 Film, 35 Kategori ve 2043 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Örümcek Adam Evden Uzakta – Spiderman Far From Home 2019 Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Örümcek Adam Evden Uzakta – Spiderman Far From Home 2019 Film izle

Beklenenin tam aksine farklı bir boyut kazanmış olan Örümcek Adam Evden Uzakta izleyici kitlesinde de bir hayli merak uyandırmayı başarmıştır. Aynı zamanda kısa  bir süre önce Brezilya’da gerçekleşmiş olan Comic Con Experience 2018’e konuk olan film ekibi katılımcılara büyük heyecan yaşatmıştır. Bunun nedeni ise bu katılım esnasında film’in fragmanı da gösterilmiştir. Ayrıca Tom Holland ve Jake Gyllnhaal olarak bilinen sevilen oyuncularda bu katılılmda yer almışlardır. Film’de Elementals adında yaratıklar görmek mümkün olacaktır. Bu yaratıklar adından da anlaşılacağı üzere elementlerden oluşmakta ve dünya’yı adeta tehdit etmektedir. Mysterio ise süreç içerisinde bu Elementalslar ile oldukça iyi mücadele edecektir.

Her iki tarzıda sevenler adına uygun olan film’in diğer adı ise Örümcek Adam Evden Uzakta olarak bilinmektedir.  Oldukça favori olan bu film birçok kitleye de sahip olmaktadır. Stan Lee tarafından yazılan senaryo bu seride de aynı heyecanı uyandırmayı başarmıştır. Spider-man-far-from-home izle filminin başrol oyuncuları ise Tom Holland, Zendaya  Coleman, Michael Keaton, Marisa Tomei ve Jacob Batalon olarak bilinmektedir. Ayrıca film’e Avrupalı bir aktris’in de konu olacağı söylentiler arasındadır. Birinci film’de kötü Homecoming iken, ikinci film’in kötüsünün ise Mysterio olacağı yönünde söylentiler yer almaktadır. Dost canlısı kahraman olarak da nitelendirilen Spider-Man macerası böylece kaldığı yerden devam etmiş olacaktır.

Her iki tarzıda sevenler adına uygun olan film’in diğer adı ise Örümcek Adam Evden Uzakta olarak bilinmektedir.  Oldukça favori olan bu film birçok kitleye de sahip olmaktadır. Stan Lee tarafından yazılan senaryo bu seride de aynı heyecanı uyandırmayı başarmıştır. Spider-man-far-from-home filminin başrol oyuncuları ise Tom Holland, Zendaya  Coleman, Michael Keaton, Marisa Tomei ve Jacob Batalon olarak bilinmektedir. Ayrıca film’e Avrupalı bir aktris’in de konu olacağı söylentiler arasındadır. Birinci film’de kötü Homecoming iken, ikinci film’in kötüsünün ise Mysterio olacağı yönünde söylentiler yer almaktadır. Dost canlısı kahraman olarak da nitelendirilen Spider-Man macerası böylece kaldığı yerden devam etmiş olacaktır.

 

2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj
Filmin Orjinal Adı: Örümcek-Adam: Evden Uzakta
Yönetmen: Jon Watts
Aktörler: Tom Holland, Samuel L. Jackson, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Jon Favreau, Zendaya, Jacob Batalon, Tony Revolori, Angourie Rice, Remy Hii, Martin Starr
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 129 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. setleoxksp
    setleoxksp 13 Temmuz 2019 20:18

    Hello!