Sitemizde Toplam 2034 Film, 35 Kategori ve 2043 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Animasyon Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Yükleniyor, Lütfen bekleyiniz...

Google +
VK
Whatsapp
Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 Animasyon Film izle

Oyuncak hikayesi filmi serilerden oluşan bir filmdir. Dördüncü filmi olan Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılan bir oyuncağın maceralarından bahsetmektedir. Bu oyuncağın adı Forky’dir. Forky’ nin oluşma biçimi çok farklı amaçlarla yaratılmış ve asıl istenilen de geri dönüşüme katılmasıymış. Oyuncak olduğu halde oyuncak olmayı asla kabullenememiş ve bu nedenle kendisini Bonnie ve evine ait de hissetmezmiş. Daha sonra kafası çok karışan ve artık oyuncak olarak düşünülmeyi kabullenemeyen Forky, dünyaya neden geldiğini çok fazla sorgulamaya başlamış. Daha sonrasında asıl geliş amacını gün geçtikçe anlamış ve maceralara kapılarak yaşamına devam etmiş. Oyuncak Hikayesi 4 filmi ‘Toy Story 4’ olarak da bilinmekte ve tüm dünyada yeni çıkan dördüncü serisiyle özellikle çocukları ve izleyicileri ekrana kilitleyecektir.

İlk serisi 1995 yılında oluşan ve gösterime giren Oyuncak Hikayesi, Andy adı verilen kıza hediye edilen oyuncak ile başlayan bir hikaye ve olayın temel kahramanı da bu oyuncak üzerine kurulu. Woody, pencereden düşen bu oyuncak sonrasında diğer oyuncaklar tarafından laf yemektedir ve kendisi de bu duruma çok üzülmektedir. Daha sonra ikinci film sırasında Woody başına bela almaktadır ve oyuncakları kurtarmak için yeni işlere kalkışmaktadır. Serinin üçüncü filminde ise tüm oyuncaklar beraberler ama oyuncaklar yanlış sebeplerle çocukların bakım alanının yapıldığı merkeze bırakılıyorlar ve oradan kurtulmaya çalışıyorlar. Yirmi yıldır izleyicilerle olan Oyuncak Hikayesi serisi izleyiciyi ve sevenlerini çok hayran kalacakları bir maceraya çıkarmaktadır.

Oyuncak hikayesi filmi, 1995 yılında vizyona giren ve en iyi özgün senaryo Oscar ödüllerine layık gösterilen dünya çapındaki ilk animasyon filmi olmuştur ve bundan dolayı çok büyük başarılar elde eden film aynı zamanda film müziği ile en iyi özgün şarkı dalında da aday gösterilmiştir. Yaptığı orijinallik ve başarılarla tanınan film için yönetmene de tabi ki özel başarı ödülü layık görülmüştür. Pixar ’ın işi yönettiği bu film serisi, her zamankinden farklı olan bir sistemle o dönemde yer alan diğer çizgi film ve animasyon gibi projelerden uzak ve kendine özgün tarzla gündeme gelmek istiyordu.  Karakterler de bu doğruda seçildi ve bu da Oyuncak Hikayesi ailesinin başarılarına imza oldu.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj
Filmin Orjinal Adı: A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando
Yönetmen: Josh Cooley
Aktörler: Tom Hanks, Tim Allen, Annie Potts, Tony Hale, Keegan-Michael Key, Madeleine McGraw, Christina Hendricks, Jordan Peele, Keanu Reeves, Ally Maki, Jay Hernandez, Lori Alan, Joan Cusack, Bonnie Hunt
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 100 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.