Sitemizde Toplam 2664 Film, 35 Kategori ve 2632 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Palyaço Motel – Clown Motel Spirits Arise 2019 HD Full Film izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Palyaço Motel – Clown Motel Spirits Arise 2019 HD Full Film izle

Hayalet avcısı olarak adlandırılan bir grup arkadaş, bulundukları kasabadan Las Vegas’a doğru yola çıkıyorlar. Burada tuttukları bir motelde kalıyorlar ve sabahlıyorlar. Kaldıkları motelde bazı tuhaflıklar sezen bu gruptaki kişiler, sezgilerinin peşinden gitmek istiyor ve bazı sonuçlar elde etmek istiyorlar. Motel hakkında biraz araştırma yaparak bilgi sahibi olan genç arkadaşlar, kaldıkları odanın aslında palyaçoların ruhlarına ait olduğunu ve daha önce burada kalmış olan palyaçoların odayı terk etmediklerini öğreniyorlar. Bu ilginç bilgi sonucunda daha da meraklı hale gelen arkadaşlar, daha derin bilgi sahibi olmak için araştırmaya devam ediyorlar.

Palyaço Motel Filmi Türkçe Dublaj

Söylentiler Doğru Mu?

Daha önce palyaçoların bu odada kaldıkları ve ruhlarının hiçbir zaman burayı terk etmedikleri söylentilerinin doğru olup olmadığını araştırmak isteyen gençler, çok farklı ve korkunç gerçeklikler ile yüzleşmeye başlıyorlar. Kendi hayatlarından bazı kesitlerle de ilgisi olan bu motel, onlara korku ve bir o kadar da maceraperest bir gece yaşatıyor. Uzun metrajlı bir film olarak çekilen Palyaço filminde aynı zamanda motelin farklı tuhaflıkları da konu olarak ele alınıyor. Motelde yaşayan palyaçoların nasıl palyaçolar oldukları, hangi dönemde yaşadıkları, neden ruhlarının bir türlü odayı terk etmedikleri hakkında yapılan araştırmalar değişik sonuçlar doğuruyor.

Palyaço Motel Filmi Full HD

Palyaçoların Ruhları Rahatsız Oluyor Mu?

Korku türünde çekilen Palyaço filminde, genç arkadaşlar araştırma yaptıkça ve konunun derinlerine inmek istedikçe, palyaçoların ruhları da onları rahatsız etmeye ve korku dolu anlar yaşatmaya başlıyor. Genç arkadaş grubu, bu macera ve korku dolu geceye, biraz daha fazla merak salarak katılmaya devam ediyor.

Palyaço Motel Korku Filmi

2019 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Clown Motel: Spirits Arise
Yönetmen: Joseph Kelly
Aktörler: Martin Klebba, Ari Lehman, Tony Moran, Julie Anne Prescott, Chalet Lizette Brannan, Amanda Kott, Donald Schell, Joseph Kelly, Rachael Christenson, Angeline Mirenda, Angela Joseph, Eric Prochnau, Elinor Price, Alyssa Leonard
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 95 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.