Sitemizde Toplam 3007 Film, 37 Kategori ve 3062 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

aVx45BWm 8jAw17

Patron Gibi izle

5dsDed3

  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
Whatsapp
VK
Patron Gibi izle

Patron Gibi (Like a Boss) 1080p Türkçe Dublaj Film izle

Orijinal adı Like a Boss olan filmin, kendi aralarında ortak olarak şirket kurmuş olan iki samimi arkadaşın yaşamış olduğu hayat öyküsü konu ediliyor. Çok yakın arkadaş olma özelliği taşıyan Mia ve Mel isimli kişiler, güçlerini birleştirerek birlikte iş yapmak için anlaşırlar. Bu anlaşma iki samimi arkadaş için farklı durumların ortaya çıkmasına neden olur. İki yakın arkadaş olarak sürekli birbirlerine destek olan Mia ve Mel isimli kadınlar, hiç bir yönden ortak noktaları olmayan karakteristik yapıya sahiptirler. Daha önce hiç bir sermaye ve başka bir ürüne sahip olmayan bu iki kadın, birleşip kendilerine sıfırdan başlayarak yaptıkları plan ve program dahilinde kozmetik şirketi açar. Şirketin çıkmasından sonra uzun zaman her şey tıkırında işler ve olumlu olarak yollarına devam ederler. Bu iki samimi kadının, beraber yönetmiş oldukları şirketlerinin sayesinde yaşamlarının şu ana kadar olan kısmındaki en güzel ve en rahat dönemlerini yaşadıkları görülür. Fakat aradan bir kaç zamanın geçmesinden sonra yapmış oldukları ortaklık, iki kadın arasındaki derin bağın sarsıntı yaşamasına neden olur. Uzun yıllar beraber birçok zorluğa karşı mücadele eden Mia ve Mel, beraber yaptıkları ortaklık konusunda yol ayrımı yaşar. Bu durum onların dostluğunu tamamen bitirmez. Fakat derin bir sarsıntı meydana getirir.

Filmin Türkçe adı Patron Gibi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin çekim çalışmaları son sürat devam ederken vizyon tarihinin yaklaşması artık çekimlerin son aşamada olduğunu gösteriyor. En fazla komedi sahnelerini içeren filmin kimi zaman duygusal sahneleri de barındırdığı görülüyor. Fragmanı izleyicilerin film hakkında bir takım ipuçlarını görmesi adına izlenime açıldı. Filmin yönetmenliğini yapan MiguelArteta oldukça başarılı bir set yönetiyor. Her şey olumlu şekilde ilerlerken film için beklentilerin yüksek olduğu tahmin ediliyor.

ABD yapımı bir film olan Patron Gibi filminin oyuncu kadrosunda ise TiffanyHaddish, RoseByrne, Salma Hayek, Ari Graynor, JacobLatimore, Karan Soni ve Jimmy O. Yang gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosu Adam Cole-Kelly ve Sam Pitman tarafından yazılırken onlara yardımcı senarist olarak katkı yapan kişi ise TiffanyHaddish olmuştur. Komedi ve duygusal sahnelerin yer aldığı Patron Gibi filminin Türkiye’deki vizyon tarihi 20 Şubat 2020 olarak ilan edildi. Bu tarihe az bir zaman kala filmin çekimlerinin son virajda olduğu biliniyor. Ayrıca filme ait yayınlanan fragman oldukça etkileyici olduğunu gösteriyor.

2020 Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

Patron Gibi (Like a Boss) filmi sitemize türkçe dublaj ve türkçe altyazı olarak eklenmiştir.1080p hd film izle

Filmin Orjinal Adı: Like a Boss
Yönetmen: Miguel Arteta
Aktörler: Rose Byrne, Tiffany Haddish, Salma Hayek, Billy Porter, Jennifer Coolidge, Ari Graynor, Karan Soni, Ryan Hansen, Jessica St. Clair, Jimmy O. Yang, Catherine Parker, Melissa Kennemore, Mallory Mckenzie, Vanessa Merrell, Melissa Saint-Amand
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 83 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.