Sitemizde Toplam 3267 Film, 37 Kategori ve 3666 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Peri Ağzı Olmayan Kız izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Peri Ağzı Olmayan Kız izle

Peri Ağzı Olmayan Kız 2019 Filmi 1080p izle

Konusu ve görselliğiyle hepimizde iz bırakacak, sorgulatacak , konusuyla farklı , oyuncularıyla ve görselliğiyle muhteşem bir film. Kendisini çoğunlukla korku türünde kısa film metrajlatıyla tanıdığımız Can Evrenol’un yönetmenliğinde ilginizi çekecek fantastik ve macera türünde bir Türk filmi olan Peri Ağzı Olmayan Kız,  23 Ocak 2020 de vizyonda olacak. Farklı konusu, yetenekli çocuk oyuncu kadrosu ve sosyal mesaj içeren konusuyla karşımızda olacak film, üzerimizde nasıl bir etki bırakacak acaba? Cem Özduru’nun Perihan isimli romanından esinlenerek yapılan bu film , korku filminden ziyade , bir felakete maruz kalmış çocukların fantastik hikayesini anlatıyor. Yaşanılan felaketin sonrasındaki durumu , gerçekçi bir izlenimle yaratmak için kısa bir sürede bir çok şehir gezilmiş ve film bu şekilde ortaya çıkmıştır. O fantastik ortamı yaratmak için yönetmenin çabası övgüye değer .  Nehirler, mağaralar, dağlar, ormanlar gibi ücra yerler seçilerek çekilen filmin başrolünde çocuk oyuncular vardır. Elif Sevinç , Özgür Civelek , Kaan Alpdayı  ve Denizhan Akbaba  çocuk oyunculardır. Çocuk oyuncuların yanı sıra filmin başrollerinde Sermet Yeşil ve Mehmet Yılmaz Ak yer almaktadır.

Filmde otoriter, zamanı olmayan bir yerde büyük dünya savaşı devam ederken, yıllar önce patlayan bir santralin, küçük bir kasabada çocuklar üzerinde yarttığı etkiyi  ve bu etkinin onlarda oluşturduğu durumu anlatıyor.  Bu patlamadan sonra çocuklar maalesef  eksik uzuvlarla dünyaya gelmiştir. Santral yönetimi bu çocuklara, kendilerine kötü algı oluşturdukları için, düşman olmuştur. Onları yok etmeye karar vermiştir ve eyleme geçmiştir.  Onların ellerinden kurtulmayı başaran Perihan ise babasıyla herkesten uzakta bir  ormanda yaşamaktadır.  Babasının ölümüyle yalnız başına kalmıştır.

Daha sonra kendisi gibi bu patlamadan etkilenen üç çocukla tanışan Perihan ,  kurduğu çeteyle macera dolu bir yola çıkacaktır. Peri: Ağzı Olmayan Kız , bizlere yaşanmış gerçeklikleri fantastik bir kurguyla anlatacak , duygulandıracak gibi görünüyor.  Patlayan santrallerin doğan çocuklar üzerindeki olumsuz etkisi, 23 Ocak 2020 de vizyona girecek bu filmle bizlere yansıtılacağa benziyor.

2019 Filmleri, Film izle, Macera Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri

Peri Ağzı Olmayan Kız hd izleme seçenekleriyle birlikte sitemize full tek parça halinde eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Girl With No Mouth
Yönetmen: Can Evrenol
Aktörler: Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek, Kaan Alpdayi, Sermet Yesil, Mehmet Yilmaz Ak, Özay Fecht
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019
Filmin Süresi: 97 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. ilayda
    ilayda 24 Kasım 2020 20:23

    aga bir şey diycem filim efso mükemel kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim

Reklamı Kapat X
8jAw17