Sitemizde Toplam 3261 Film, 37 Kategori ve 3649 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Periler Ülkesi izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Periler Ülkesi izle

Periler Ülkesi 2019 Animasyon Full Film izle

Filmin konusuna bakıldığı zaman Bayalayı kurtarmak adına zorlu bir mücadele içerisine girilmeye başlanacak. Bayalayı kurtarma görevi ise zorlu bir macera içerisinde kendisine yer bulan Prenses Surah ve arkadaşlarından başkası değildir. Prenses Surah ve arkadaşlarının başından geçen hikayeyi konu alan bir film olma özelliğine sahip. Aynı zamanda ejderhanın yok olması sonucunda sihir de ister istemez birden ortadan yok olmaya başlar. Fakat Sunelf Marween’in terk edilmiş olan bir ejderha yumurtasını bulması sonucunda yeniden umutlar yeşermeye de başlamış olacaktır.

Bilinmesi gereken en önemli husus ise eğer ki Bayalada ejderhalar yeniden var olursa, şehri ele geçirmiş olan elflerin uzaklaşmasına sebebiyet verecektir. Bu demek oluyor ki bayalanın kurtuluşundan başka bir şey değildir. Prenses Surah ve onun arkadaşları da Bayalayı kurtarmak için bir an önce kollarını sıvamaya başlayacaktır. Son zamanların en etkili filmlerinden biri olarak karşımıza çıkacak Periler Ülkesini sizlerde izle farkıyla izlemeye başlayabiirsiniz. Periler Ülkesinde maceradan maceraya koşmaca serüvenine devam ediliyor. Zorlu bir maceraya atılan Balayanın başından geçen konuları ele alıyor.

Filmde şüphesiz en çok dikkat çeken yanlarından birisi de ejderhanın ortadan yok olması ile birlikte sihirinde doğal olarak birden bire bozulması denebilir. Bu olayın ardından heyecanlı maceralar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Animasyon, Komedi ve Aile odaklı filmleri seven kişiler için harika bir film olma özelliğine sahiptir. Filmi isteyen kişiler bundan böyle online kanallar aracılığı ile çok rahat şekilde izleme şansına da sahip olmaya başlayacak. Online platform üzerinden de filmin her bir karesini atlamadan izlemeye başlamış olacaksınız.

2 Ocak 2020 yılı içerisinde siname severleri karşılayacak olan yapımlardan birisi de Periler Ülkesi olduğunu söyleyebiliriz. Almanya yapımı filmi sizlerde keyif dolu şekilde izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Filmin türünün ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Animasyon, Fantastik ve aile içeriğe sahip filmlerden olma özelliğine sahiptir. Fantastik bir öyküyle seyirci karşına çıkmaya hazırlanan Periler Ülkesini sizlerde kaçırmadan izlemeye başlayabilirsiniz. Gel gelelim izleyicileri en çok heyecanlandıran durumlardan birisi de filmin konusu olduğunu söylemek.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler
Filmin Orjinal Adı: Bayala - Das magische Elfenabenteuer
Yönetmen: Aina Järvine, Federico Milella
Aktörler: Rebecca Becker, Kathryn Cahill, Franciska Friede, Vibe Jones, Michael Kargus, Olivia Manning, Gregory Max, Madison Mullahey, Liza Ortiz, Sara Petersen
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Almanya / Lüksemburg
Filmin Süresi: 85 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. erçan
  erçan 15 Nisan 2020 20:34

  bekliyorum

 2. Turkan
  Turkan 12 Nisan 2020 18:23

  Açılsa bakicam

Reklamı Kapat X
8jAw17