Sitemizde Toplam 3213 Film, 37 Kategori ve 3558 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Peter Rabbit Kaçak Tavşan izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Peter Rabbit Kaçak Tavşan izle

Peter Rabbit Kaçak Tavşan 1080p Animasyon Film izle

Beyazperde son dönemlerde sadece yetişkinler için değil çocuklar için de vazgeçilmez oldu. Yetişkinlerde rutin sinema alışkanlıklarına şimdilerde çocuklar da eşlik ediyor. Öyle ki çoğu film çocuklar düşünülerek yapılmış olsa da bu filmlere yetişkinlerin de ilgisi büyük oluyor. Peter Rabbit’de böyle serilerden biri. Daha önce ki seride yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdi.

Peter ve arkadaşı sakin bir hayat sürerken aynı zamanda da bolca eğlenirken suratsız Bay McGregor’un ortaya çıkmasıyla değişmişti. Bay McGregor ile sevimli kahramanlar arasında büyük bir çatışma başlamış ve bu süreçte işin içine hayvan sever Bea de dahil olmuştu. Devam halkası olarak çekilen Peter Rabbit: Kaçak Tavşan 2020 Nisan ayında vizyona girecek. Yönetmenliğini yine Will Gluck’ın yaptığı filmin konusu; Kitaplarıyla yıllar boyu okurları büyülemiş, yaramaz ve maceraperest kahraman Peter Rabbit, bu eğlenceli film serisi ile ekranlarda da çokça sevildi.

Son zamanlarda çoluk çocuk hepimizin elinden düşmeyen telefon, tabletlere inat 2020’de hatırı sayılır şekilde vizyona girecek olan ailecek izleyebileceğiniz bu tarz filmleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Günü ya da haftanın yorgunluğunu atmak, deşarj olmak için Peter Rabbit’in önceki maceralarını da izleyip bu devam filmi ile keyfinizi tamamlayabilirsiniz. 24 Nisan 2020 ‘de vizyona girecek olan film  şimdiden sözlük yazarlarından da tam not aldı.

 

2018 Filmleri, Animasyon Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Peter Hase
Yönetmen: Will Gluck
Aktörler: James Corden, Fayssal Bazzi, Domhnall Gleeson, Sia, Colin Moody, Sam Neill, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Daisy Ridley, Rose Byrne, Christian Gazal
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika / Avustralya Devletleri
Filmin Süresi: 95 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17