Sitemizde Toplam 3212 Film, 37 Kategori ve 3556 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Portal izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Portal izle

Portal 2019 1080p HD Full Film izle

Hayatını gizemli dünyaların sırlarına vakıf olmaya adamış bir hayalet avcısı olan Steven’in başından geçen enteresan olayları konu ediniyor. Steve çocukluğundan itibaren gizemli dünyalara yönelik bir ilgi duymaktadır. Ailesi ondaki bu merak ile alakalı olarak ilk başlarda oldukça endişelenmişlerdir. Ancak zaman ilerledikçe küçük Steven’in bundan korkmadığı aksine bir ilgi alanı haline getirdiğini anlayınca korkuları biraz olsun geçmiştir. Steven’in yaşı ilerledikçe gizemli dünyalara girmek için içindeki yanan ateş daha da körüklenmiştir. Steven gizemli dünyaları keşfetmek için çok sayıda insanla tanışır ve bir anda kendisini hayalet avcılarının arasında bulur. Steven da artık bir hayalet avcısıdır. Ancak o sıradan bir hayalet avcısı değildir. Çok daha fazlası, çok daha ötesidir. Onun amacı gizemli dünyalarda kötü ruhların egemenliğini kırıp iyiliğin her evrende hakim olmasını sağlamaktır.

Bu ulvi yolda hayatını adamayı, tüm yaşamını bu amaç için harcamayı göze almıştır. Yıllar geçtikçe hayalet avcılığında büyük bir tecrübeye sahip olan Steven artık kendisini gizemli dünyalara adım atmak için hazır hissetmektedir. Steven tehlikeli bir kapıyı aralamak üzeredir. Öteki taraf denilen yere geçmek için artık önünde tek engel kalmamıştır. Üstelik bu konuda kendisine bir ekip de kurmuştur. Ekibini de ikna eden Steven hemen işe koyulur. Kendilerini öteki tarafa ulaştırmak için bir ritüel gerçekleştirmek zorundadırlar. Steven ve arkadaşları bu ritüeli gerçekleştirirler. Bir anda kendilerini hiç bilmedikleri, kurallarına yabancı oldukları ve tanımadıkları bir evrenin tam ortasında bulurlar.

Açılan kapı onlar için büyük bir tehlikenin doğmasına sebep olmuştur. Artık hayatları tehlike altındadır. Şimdi karşılarında sıradan hayaletler yoktur. Çok güçlü karanlık güçlerin tam ortasında çaresizce kalmışlardır. Üstelik bu karanlık ruhlardan birisi eski bir şeytani güce sahiptir. Yapacağı kötülüklerin ne sınırı ne de hududu vardır. Steven ve arkadaşlarının asıl düşmanı bu karanlık ruhtur. Artık hayatta kalarak kendi dünyalarına dönebilmeleri için mucizeden bile çok daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Steven ve arkadaşları bunu başarabilecek mi? Portal filmini Dean Alioto yönetti. Filmde Ryan Merriman, Jamie Tisdale, Myk Watford gibi oyuncular rol aldılar.

2019 Filmleri, Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Portal
Yönetmen: Dean Alioto
Aktörler: Ryan Merriman, Jamie Tisdale, Myk Watford, Heather Langenkamp, Reinaldo Zavarce, Najarra Townsend, Lindsay Seim, Lauren White, Courtney Nightingale, Mitch Alioto
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 75 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17