Sitemizde Toplam 3258 Film, 37 Kategori ve 3646 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Rambo Son Kan izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Rambo Son Kan izle

Rambo Son Kan - Rambo Last Blood 2019 Film izle

Slyvester Stallone’ın hayat verdiği bu unutulmaz karakter, belli senelerde çekilen filmleri sayesinde pek çok kesimin izlemekten keyif aldığı bir seri içerisinde ilerlemiştir. Son Rambo’nun 4’üncü filmi sonrasında daha çok Rocky hikayelerine ve Cehennem Melekleri serisine odaklanan Stallone ise, Rambo 5 yani Rambo Last Blood izle filmiyle, unutulmaz karakterini bu sefer bambaşka bir boyut açıyor unutulmaz karakterine.  Ki Stallone’un ilerleyen yaşına rağmen bu denli etkili bir karaktere aynı hisleri katabilmesi de, Rambo serisinin ne denli iyi bir noktada olduğunu göstermektedir.

Rambo Last Blood filminin konusunda ise John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte Travma sonrasında stres bozukluğu sorunlarıyla baş etmeye çalışırken göreceksiniz. Her şeyi geride bırakıp beladan uzak kalmaya çalışan karakterimiz yine de Meksika sınırlarına doğru ilerleyişten de vazgeçmemektedir. Rambo: Last Blood, efsaneleşen Rambo karakterinin bir kez daha seyircisiyle buluşmasını sağlayacak ve sizleri unutulması zor bir maceranın içerisine çekecek. Stallone, ilerleyen yaşını umursamadan hayranlarının istediği bu tarz filmleri çekmeye devam edecek gibi. Onun çektiği her film, biraz daha efsane statüsüne ulaşan bu kahramanı üst noktalarda tutmaya yetip de artacağa benziyor. Üstelik Rambo’nun Vietnam’dan bu yana geçirdiği değişim de izlenilmeye değer bir yapıda.

Rambo Last Blood filminin yönetmenlik koltuğunda AdrianGrunberg oturuyor. Daha önce JackReacher gibi önemli bir aksiyon filmine de yönetmenlik yapan Grunberg, ilk Rambo deneyiminden iyi sonuçlar alacağa benziyor. Rambo’nun genel yapısı ve ortaya çıkardığı unutulmaz etkilere bu filmde de tanıklık etmiş olacaksınız. Hepiniz için iyi seyirler dileriz.

2019 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Rambo: Last Blood
Yönetmen: Adrian Grunberg
Aktörler: Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza, Yvette Monreal, Genie Kim, Joaquín Cosio, Pascacio López, Óscar Jaenada, Alexander Dimitrov, Aaron Cohen, Nick Wittman, Jessica Madsen, Louis Mandylor, Owen Davis
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Amerika / İspanya / Bulgaristan Devletleri
Filmin Süresi: 89 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Falanfşlan
  Falanfşlan 15 Nisan 2020 18:27

  NİYE JAPONCA ALTYAZILI

 2. ahmet
  ahmet 11 Nisan 2020 11:24

  güzel bir film

Reklamı Kapat X
8jAw17