Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Renkli Penguenler 2018 Animasyon Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Renkli Penguenler 2018 Animasyon Film izle

Günümüzdeki Dünya’nın da en büyük sorunlarından biri olan küresel ısınma ve buna bağlı olarak yaşanan buzullardaki erimeyle başlayan problemlere değiniyor. Çökmekte olan bir buzul tabakasında mahsur kalmış penguenleri kurtarmakla görevlendirilen bir araştırmacının hikayesi anlatılıyor. Asıl işi galaksiler arası uzay araştırması olan araştırmacı ilk görevi ile karşı karşıya kalmıştır. Bu görev için çok uzak galaksilerden yola çıkan araştırmacıyı kurtarılacak onlarca penguen beklemektedir. Elinden gelen her şeyi yapan araştırmacı için zaman dardır. Kurtarılmayı bekleyen onlarca penguen artık yorgun düşmeye başlamıştır. Penguenlerin dayanacak gücü kalmamış, buz tabakası da iyice incelmiştir ve çökmek üzeredir. Bir an önce bir şeyler yapmak zorundadır. Araştırmacı tüm penguenlerin tamamını kurtarmak istemektedir. Bunun için bir plan yapar ve uygulamaya koyar. Acaba kahraman araştırmacımız amacına ulaşıp tüm penguenleri kurtarabilecek midir? Bu görevi başarıyla sonuçlandırıp asıl görevlerinin başına dönebilecek midir? Aileniz ve çocuklarınızla birlikte severek izleyeceğiniz Renkli Penguenler aynı zamanda çocuğunuzun gelişimi için de güzel örnekler sunmaktadır. Sevginin, yardımlaşmanın ve birbirine güvenmenin güzel örneklerini sergileyen filmde birbirinden güzel sahnelere tanık olacakdınız .

Renkli Penguenler filminde birbirinden eğlenceli anlar yaşarken muhteşem görsel şovlara da tanık olacaksınız. Teknolojinin sunduğu tüm imkanlar kullanılarak hazırlanan gerek görsel gerekse ses kalitesi için oldukça ciddi bir bütçe ayrılmış. Dünya’nın en başarılı stüdyolarında hazırlanan filmin seslendirmeleri yine en iyi stüdyolarda yapıldı ve siz animasyon severlerin beğenisine sunuldu. Görsel tekniğin oldukça önemli olduğu animasyon filmlerinde ikinci sırada seslendirme sanatçıları ve bu sanatçılarla karakterin uyumu geliyor. Bu filmde sizi bekleyen güçlü ses sanatçılarının hepsini daha önce çalıştıkları projelerden anımsamanız mümkün. KjSchrock ve Sarah Taylor ikilisini bu filmde de çokça beğeneceksiniz.

Animasyon dünyasının birbirinden eğlenceli ve güzel filmlerinin son örneği Renkli Penguenler filmi oldu. Sevimli penguenlerin hayatını ve yaşadıkları maceraları konu alan filmin her sahnesi sizi kendine hayran bırakacak. Rengarenk görüntüler ünlü animasyon stüdyolarında ünlü ve yetenekli eller tarafından geliştirildi. Eğlenceli penguen hayatlarınatanık olacağınız filmin yönetmen koltuğunda EvanTramel oturuyor. Beğenerek izleyeceğiniz filmin senaristliği yine EvanTramel kaleminden çıkmış.

2019 Filmleri, Animasyon Filmler
Filmin Orjinal Adı: Penguin Rescue
Yönetmen: n/A
Aktörler: Kj Schrock, Sarah Taylor
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 70 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17