Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Sabit Kanca Son Soru izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sabit Kanca Son Soru izle

Sabit Kanca Son Soru 2020 Yerli Film izle

Bilgi yarışmalarına katılmamak için kendisine söz veren bir adamın yeniden bu yarışmalara katılmak zorunda kalmasının ardından yaşadığı olaylar konu ediniyor. Sabit Kanca, sürekli yarışmalara katılan birisidir. Bu yarışmalarda kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla ünlenen Sabit Kanca, popülerliğini arttırarak bir fenomen haline gelmiştir. Büyük ilgi ile karşılaşan Sabit Kanca’nın başına beklenmedik bir olay gelir. Bu olay sonrasında hafıza kaybı yaşayan Sabit Kanca artık yarışmalara katılmama yönünde bir karar alır. Ancak bu kararı uygulamaya koyduğunda bazı güçlükler yaşamaya başlar.

Sabit Kanca’nın şimdi hayatta tek amacı vardır. Kendisinin sebep olduğunu düşündüğü bir kaza sonrası tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Zeki’yi yeniden sağlığına kavuşturmak ister. Zeki için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Yeterki Zeki eski sağlığına kavuşsun ve yeniden yürüyebilsin. Sabit Kanca bunun için elinden geleni yapar lakin geçmişi onun peşini bir türlü bırakmaz. Üstelik şimdi bilmediği bir düşmanla da karşı karşıyadır. Sabit Kanca, sevdiklerinin içerisinde bulunduğu bu zor durumdan onları kurtarabilmek için yeniden bilgisini kullanmak zorunda kalır. Sabit Kanca’yı bu zorunluluk sonrasında ne gibi maceralar beklemektedir? Kendisinin önüne engel olarak çıkan gizemli düşman kimdir? Sabit Kanca, geçmişinde bu gizemli düşmana bir kötülük mü yapmıştır? Zeki’nin tekerlekli sandalyeye mahkum olmasına sebebiyet veren kazada Sabit Kanca’nın bir rolü var mıdır?

Sabit Kanca, Zeki’yi yeniden ayağa kaldırmak için hangi fedakarlıkları yapmak mecburiyetinde kalacaktır? Hafıza kaybı yaşayan Sabit Kanca bu büyük sorunla nasıl baş edecektir? Geçmişinden kurtulmak isteyen Sabit Kanca nasıl bir çözüm yolu bulacaktır? İnsanların Sabit Kanca’ya bakış açısını değiştireceği olay nedir? Sabit Kanca: Son Soru filminin yönetmen koltuğunda Nuri Yıldız oturuyor. İsmail Baki Tuncer, Fırat Sobutay, Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Hilmi Erdem, Alay Cihan,Barbaros Dikmen, Hakan Çankaya, Murat Özsoy, Nuran Tuncer, Bensu Begovic, Tevfik İnceoğlu, Volkan Kantoğlu ve Mevra Ustaoğlu Sabit Kanca serisinin son filmi olan Son Soru’da rol aldılar. Filmin senaryosunda ise Bilal Akçay imzası bulunuyor.

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Sabit Kanca: Son Soru
Yönetmen: Nuri Yildiz
Aktörler: Ismail Baki Tuncer, Eray Acaroglu, Ahmet Akkus, Bilal Akçay, Selim Altin, Toprak Atar, Bensu Begovic, Seyfi Boz, Fatih Büyüktürk, Alay Cihan, Görkem Mete Demir
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Ezgi
  Ezgi 5 Aralık 2020 05:30

  Fragmanı koymuşsunuz film diye neresini değerlendiriyim ben bunun bide yorum yazın yazmışlar oraya hey allahım ya

 2. yeniden
  yeniden 15 Nisan 2020 21:35

  güzelll

Reklamı Kapat X
8jAw17