Sitemizde Toplam 2611 Film, 35 Kategori ve 2582 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Şahane Hayaller izle

 • Hata Bildir

  Hata BildirClose

 • Sinema Modu
 • Fragman
Google +
VK
Whatsapp
Şahane Hayaller izle

Şahane Hayaller 2020 Yerli Film izle

Ömer Başdoğan isminin canlandırmış olduğu Ömer adlı karakterin çok çalışarak ve hayali olan şair olma düşüncesi sebebiyle onun ailesi, sevgilisi ve kendisiyle yaşamış olduğu mücadele esnasında ortaya çıkan espri dolu ve bir o kadar da eğlenceli bir dil ile sinema severlerin karşısına çıkacak. İdealini yerine getirmek amacıyla var gücü ile çalışan Ömer adlı karakter, bu yolda çevresinde yaşadığı gülünç durumdan dolayı izleyenleri oldukça güldürecek gibi duruyor. Daha henüz tecrübe sahibi olmayan Ömer, bu yolda kendisini ispatlamak adına bir takım çalışmalar yapar. Bu çalışmalar esnasında çevresinde bulunan insanlar artık onun çekilmez bir insan olduğunu düşünmeye başlar. Ömer hayal ettiği şair olma durumunu yerine getirmek için yaptığı çalışmaların karşılığını alabilecek mi?

Ömer Faruk Yardımcı kontrolünde oluşturulan Şahane Hayaller filmi, ülkemizin alışılagelmiş film sektörü olan komedi türünde yazılmış bir senaryoyu içeriyor. Oldukça komik sahneleri ile dikkat çeken filmin en güzel yanı ise her sahneden sahneye geçişte gülme krizine girmemize neden olacak sahnelerin olmasıdır. Bu sayede filmi büyük bir keyif ve eğlence ile izleme fırsatına sahip olursunuz. Çekimleri yakın tarihte bitmiş olan film için artık vizyonda yerini alacağı tarih bekleniyor. Sayılı zaman kala yayınlanan fragmanla beraber sinema severler de büyük bir bekleyiş var.

Türkiye yapımı bir komedi filmi olan Şahane Hayaller filmi, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olmasa da komedi film sektörünün önemli oyuncularına ev sahipliği yapıyor. Daha önceden de açıklanmış olduğu gibi filmin Şubat ayında beyaz perdeye çıkacağı ve büyük bir merakla beklendiği gözle görülür derece kendisini belli ediyor. Ömer Başdoğan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy ve Erkan Can gibi çok önemli ve geçmişi çok büyük ustalıkla dolu olan oyuncu kadrosundan oluşan ekip ile 7 Şubat 2020 tarihinde vizyondan bu filmi izleme olanağına sahip olacaksınız

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Sahane Hayaller
Yönetmen: Ömer Faruk Yardimci
Aktörler: Ömer Basdogan, Salih Kalyon, Suzan Aksoy, Erkan Can
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Ibrahim
  Ibrahim 13 Mayıs 2020 00:42

  Guzel

 2. arda
  arda 18 Nisan 2020 20:04

  cok güzel