Sitemizde Toplam 3248 Film, 37 Kategori ve 3623 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Şahıs 46 Yerli Film Full HD izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Şahıs 46 Yerli Film Full HD izle

Türkiye’de gerilim sineması üzerine çok sayıda örneklerle karşılaşmaya başladık. Özellikle 2019 klasmanında son dönemlerde en fazla dikkat çekeni Şahıs 46 olmaktadır. Film, festivale gitmek adına yola koyulan 3 arkadaşın hikayesini anlatmaktadır. Düzenlenen gençlik festivaline gitme konusunda vakit kaybetmek istemeyen bu ekip, üç kişiyle çıktıkları yolculukta bir de otostopçuyu alma kararı alırlar. Fakat araçlarının bozulmasıyla birlikte çaresiz kalan gençlerin yardım çağırmak maksadıyla girdikleri evde onları ilk başta samimiyet, sonrasında ise bir hayli gerilim bekleyecektir. Keza ev sahibinin bu gençleri artık dışarı bırakma gibi bir niyeti yoktur. Pek çok açıdan dikkat çekici bir yapıda bulunan Şahıs 46 filmi, anlattığı temayı genç oyuncularla aktaran bir yapım

Filmin yönetmenlik koltuğunda ise iki genç isim oturuyor. Çağatay Düz ve Emir Demirbüken’in yönettiği filmin senaryosu da bu iki isme ait. Pek çok açıdan gerilimin sistemli bir şekilde aktarılmasını destekleyici bir yapıya sahip olan Şahıs 46 filmi, izleyicisiyle kurduğu teması doğrudan aktarabilecek tarzda güçlü bir yapım. Bu sebepten dolayı da seyirlik açısından tercih edilebilir şu sıralar. Türk sineması 2019 senesinde çok fazla farklılıklara sahip filmleri seyircisiyle buluşturmadığı için, Şahıs 46 farklı denemelere özlem duyanlar açısından iyi bir tercih olabilir. Üstelik şaşırtıcı bir senaryo ağına sahip olan bu filmin detaycılığı da sizi memnun edecektir.

Kadrosunda Hüseyin Ezgi Taşkın, Ramazan Mert Durak, Melisa Akpolat, Ata Cücen gibi isimleri de bulunduran film sayesinde sizler izleyeceğiniz bu yapımı bir hayli verimli bulabilirsiniz. Hepiniz açısından güzel ve gerilim dolu bir seyirlik olması açısından Şahıs 46 iyi bir seçenek.

2019 Filmleri, Gerilim Filmleri, Türk Filmi, Yerli Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Sahis 46
Yönetmen: Ege Demirbüken, Çagatay Düz
Aktörler: Huseyin Ezgi Taskin, Melis Tamtas, Ramazan Mert Durak, Melisa Akpolat, Ata Cücen, Irmak Lüleci
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 70 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Hussam
  Hussam 7 Nisan 2020 15:13

  Gormeden yorum istiyorsunuz

 2. HELA VELA
  HELA VELA 28 Kasım 2019 14:47

  bok gibi …..

Reklamı Kapat X
8jAw17