Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3603 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Semur 2 izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Semur 2 izle

Semur 2 Cinlerin Büyüsü 2020 Yerli Korku Film izle

Semur 2 Cinlerin Büyüsü filmi dedesinden gelen bir mektubun peşine arkadaşlarıyla düşen Alesia’nın geçmişinde yaşadığı enteresan olaylarla yüzleşmesini konu ediniyor. Alesia çocukluğunda anne ve babası ile yaşamaktadır. O sırada kötü bir ifrit Alesia’ya musallat olur. Küçük çocuğu oldukça rahatsız eder. Minik Alesia çok kötü bir duruma düşer. Bu durum karşısında bir çare arayan ailesi Alesia’yı güçlü bir hocaya götürürler. Hoca kendi maharetiyle bu kötü ifriti Alesia’dan uzaklaştırmayı başarır. Alesia da normal yaşamına devam eder. Aslen Rum olan Alesia bir zaman sonra anne ve babasını kaybeder.

Hayatta bir yakını olarak sadece dedesi kalmıştır. 25 yaşına gelen Alesia günün birinde dedesi Greeg’ten bir mektup alır. Bu mektup genç adamın hayatını tepeden tırnağa değiştirir. Alesia, arkadaşlarını da yanına alarak mektupta yazılanların peşine düşer. Eski bir Rum köyü olan Yorgalar’a giderler. Dedesi mektubunda Alesia için altın değerinde bir şey bıraktığını yazmıştır. Bu detay hepsinin iştahını kabartır. Büyük bir servet bulacakları ümidine kapılırlar. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi olmayacaktır. Yorgalar’a servet sahibi olmak için giden bu gençler adeta cehennemi yeryüzünde yaşamaya başlarlar. Başlarına gelen enteresan olaylar akıllarını yerinden çıkarır ve köye geldiklerine pişman olurlar. Hepsi yaşadıklarından Alesia’yı suçlarlar. Ancak Alesia’nın o esnada başka bir meşguliyeti vardır.

Genç adam geçmişinde yaşadıklarıyla yüzleşmeye başlar. Alesia artık geçmişteki karanlık gerçeklerle başbaşadır. Alesia’nın geçmişinde yer alan büyük sır nedir? Genç adamın anne ve babasına gerçekte ne olmuştur? Dedesinin mektubunda yazdığı altın değerindeki miras nedir? Yoksa mektubu bir başkası mı yazmıştır? Arkadaşlarının onunla bu seyahate katılması bir tesadüf müdür yoksa onların da bir hikayesi var mıdır? Alesia ve arkadaşları bu kabustan uyanabilecekler mi? Onları yaşadıkları cehennemden kim çekip alacaktır? Semur 2 Cinlerin Büyüsü filmini Burak Çelik yönetti. Genç ve başarılı yönetmen aynı zamanda filmin senaryosunu da yazdı. Korku ve gerilimin doruklara çıktığı filmde Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz ve Ülker Su Osmanoğlu rol aldılar.

Film izle, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Semur 2 Cinlerin Büyüsü
Yönetmen: Burak Çelik
Aktörler: Furkan Karaca, Bora Altınışık, Cansel Aydos, Erdi Korkmaz, Ülker Su Osmanoğlu
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Yunus
  Yunus 24 Mayıs 2020 02:36

  Hiç izlemedim bikere izlemek istiyorum

 2. memet
  memet 20 Nisan 2020 00:53

  türkler bu işi çok iyi biliyor

Reklamı Kapat X
8jAw17