Sitemizde Toplam 3236 Film, 37 Kategori ve 3601 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Sessiz Bir Yer 2 izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sessiz Bir Yer 2 izle

Sessiz Bir Yer 2 - A Quiet Place Part II 1080p HD Film izle

Sessiz Bir Yer 2 filminde serinin ilk filmindeki saldırıdan kurtulan ailenin kaos ortamında yaşama devam etmeye çalışması konu ediniyor. İki çocuklu bir ailenin kırsal bir alanda sakin yaşamlarından eser kalmamıştır. Güvenlikleri için seslerini feda eden aile bunda başarılı olamamış ve gizemli yaratık peşlerine düşmüştür. Korkuyu ve dehşeti en üst perdeden yaşayan aile üyeleri darmadağın olmuşturlar. Ailenin babası ortadan kaybolmuş, anne ve iki çocuk ise yaşama tutunmaya çalışmaktadırlar.

Kentte ise tam bir kaos ortamı hakimdir. Ses ile harekete geçen gizemli yaratık tüm insanlığı tehdit etmekte ve şiddetini insanlara karşı en üst seviyeden göstermektedir. Çocuklarını bu şiddetten uzak tutmak isteyen anne, güvenli bir yer arayışına girer. Bu sırada ailenin babası da kaosun içerisinde hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bir süre sonra ailesine kavuşan baba, gizemli yaratıktan eşini ve çocuklarını uzak tutmak için çareler arar. Şehre uzak eski ve atıl bir fabrikaya sığınırlar. Dışarıda tehlike altında kalan insanları da düşünürler. Lakin hem onları hem de kendilerini kurtarmaları mümkün değildir. Güvenli bir ortamda yaşamlarına devam edip gizemli yaratığın hedefi olmaktan kurtulmuş halde hayatlarını sürdürmeye başlarlar. Ancak burada yine dikkatsizliklerinden kaynaklanan bir ses gizemli yaratığı harekete geçirir. Artık izleri bulunmuştur ve kaçacak yerleri de yoktur.

Gizemli yaratık onları köşeye sıkıştırmıştır. Çıkardıkları ses onlar için yeniden felaketin başlangıcı olur. Anne ve baba, gizemli yaratığa karşı mücadele edebilecekler mi? Sessizliği kimin dikkatsizliği bozmuştur? Sessiz olamamanın bedelini kimler ödeyecektir? İnsanlığın bir kurtuluş ümidi var mıdır? Gizemli yaratığı alt etmenin, onu geldiği karanlığa göndermenin imkanı var mı? İnsanlar vazgeçtikleri seslerine yeniden kavuşabilecekler mi? Genç yönetmen John Krasinski, baştan sona korku ve gerilimin yaşandığı Sessiz Bir Yer 2 filminde yönetmen koltuğunda oturuyor. Emily Blunt (Evelyn Abbott), Noah Jupe (Marcus), Millicent Simmonds (Reagan), Cillian Murphy (Mysterious Man), Djimon Hounsou’nun rol aldığı filmin senaryosunu John Krasinski, Scott Beck ve Bryan Woods kaleme aldılar.

2020 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: A Quiet Place: Part II
Yönetmen: John Krasinski
Aktörler: Cillian Murphy, Emily Blunt, Noah Jupe, Djimon Hounsou, Millicent Simmonds, Wayne Duvall, Lauren-Ashley Cristiano, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong, Silas Pereira-Olson, Liz Cameron, Bill Smith, Robert A. Coldicott, Scott Matheny
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17