Sitemizde Toplam 2664 Film, 35 Kategori ve 2632 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü

Sevimli Dostlar izle

  • Hata Bildir

    Hata BildirClose

  • Sinema Modu
Google +
VK
Whatsapp
Sevimli Dostlar izle

Sevimli Dostlar 2018 1080p Film izle

Film bir diğer adı ile sevimli dostlar olarak bilinmektedir. Aynı zamanda aile ve komedi filmi olması ile ailecek izlenmesi gereken film kategorisinde yerini almayı başarmıştır. Liliane-Susewind  beyaz perde ‘de yerini 5 Temmuz 2019’da alacaktır. Film izleyici kitlesi tarafından daha şimdiden büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Film’in yönetmenliğini Joachim Masannek üstlenmiştir. Senaryo ise Betty Platz tarafından ele alınmıştır. Film’in yapımcısı ise Stefan Raiser olmaktadır. 2018 Almanya yapım olan film fragmanı ile de gözleri kamaştırmaya yetmiştir. Komedi severlere de iyi bir haber olması yanı sıra ailecek gülme adına iyi bir film tercihi olacaktır. Sevimli Dostlar yanı sıra orijinal adı kullanılmaktadır.

Film’de beklenilen durumun neticesinde olayların seyri birden bire değişiklik gösterebilmektedir. Liliane-Susewind  ile macera ve komedi kategorisine bir yenisi daha eklemiştir. Bu bağlamda da film daha gösterim girmeden adından çok bahsettirmeyi başarmıştır.  Lili isimli genç kız özel yetenekleri sayesinde çok işler başarmaktadır. Fakat bu özel yeteneklerini kimsenin bilmemesi gerekmektedir. Bu yetenekleri sayesinde bazen başına dertlerde açılabilmektedir.  Ailesi taşınmaya ikna olduktan sonra ise Lili’yi adeta sürprizlerle dolu bir hayat beklemeye başlayacaktır. Sonraları ise hayvan hırsızının hiç korkmadan peşine düşen Lili’nin olayları ne derece çözebileceği adına seyirci de oldukça merak uyandırmıştır.  Bu macera tek başına değil de sınıf arkadaşı Jess ile beraber devam edecektir.

Henüz 11 yaşında iken çoğu zaman sizlerde bazı sevimli dostlarla oturup sohbet etmişsinizdir. İşte film tam da böyle bir olaya tanıklık etmektedir.  Film’de 11 yaşında olan kızın ve sınıf arkadaşı olan Jess’in hayvanlarla konuşabilmesi hem komedi hem de macera dolu anlara tanıklık etmektedir. Tahmin edildiği üzere hayvanlar ile konuşabilen bu kız bakalım onlarla ne paylaşacaktır. Liliane-Susewind bu konuda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Fakat olaylar her zaman aynı çizgide ilerleyemeyebilir. Bu durumda da iş başka olaylara kapı açmaktadır. Oyuncuları arasında Aylin Tezel, Meret Becker, Christoph Maria Herbest ve Tom Beck ile Peri Baumeister gibi oyuncularda yer almaktadır.

2018 Filmleri, Aile Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer
Yönetmen: Joachim Masannek
Aktörler: Peri Baumeister, Aylin Tezel, Christoph Maria Herbst, Tom Beck, Meret Becker, Daniel Zillmann, Malu Leicher, Daniel Wiemer, Arved Birnbaum, Michelle Monballijn, Felice Ahrens, Aaron Kissiov, Yoran Leicher, Bürger Lars Dietrich, Valentina Leone
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Almanya
Filmin Süresi: 96 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. xoxox
    xoxox 30 Nisan 2020 23:04

    bnce fena değil