Sitemizde Toplam 3275 Film, 37 Kategori ve 3698 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Sıfır Bir Filmi izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sıfır Bir Filmi izle

Sıfır Bir Filmi 1080p Yerli Film izle

Sıfır Bir filmi, Aynı ada sahip olan televizyon dizisi ile beyaz perde uyarlanıyor. Adana’nın mahallelerinde büyümüş olan gençlerin yaşamlarına odaklanan filmde mekan Adana Hürriyet Mahallesi. Yaşadığı birçok yola bulaşmış ve zamanla da Adana’nın en büyük çetesi halini alan bir grup gencin Savaş, Cio ve Özgür’ün hayat hikayelerine şahit olacaksınız. Sıfır Bir filmi, Adana’da yaşayan çete lideri Savaş, beraberinde yakın arkadaşları Cihat ve Azad ile beraber, yaşamış olduğu gayrimeşru ömrünü arkasında bırakarak yeni kimlikleriyle İzmir’e yerleşir ve burada bir oto yıkamacı dükkanı açarlar. Adana’da işlerin ve mahallenin gözcülüğünü yapmak için bırakmış oldukları Cengolar, mahallede saygıyı hak eden abiler olma noktasında ilerler. Savaşlar gayrimeşru yaşam biçimlerine geri dönmemek ve ellerine silah değmeden yaşamak için verdikleri karara bağlı kalmaya çalışır. Ta ki küçük yaşta olan kız çocuğu olan, Melek, peşinde bulunan adamlardan kaçarak onların dükkanına sığınana kadar. İzmir’in ileri gelen kişilerinden olan Selman adındaki adam, milletvekilliği seçimine hazırlık yapmaktadır.

Dışarıdan görünüşü ailenin temiz ve demokrat kişisi olan Selman’ın arka bekçiliğini, kardeşi olan Samed yapmaktadır. Samed, sokakların ve ailenin en önemli para kaynağı konumundaki insan ve organ kaçakçılık işini yönetmektedir. Bu aileye ait olan mültecilerin sık yer aldığı otelde hayatına devam ederken daha önceden annesi organları alınmak ve bu organların ticaretini yapmak için öldürülmüş olan Melek, kendisini otelde bulunan adamların tecavüzünden kurtarmak adına otelden kaçış yapar. Melek’in peşinde bulunan adamlar onun Savaşların oto yıkama dükkanına saklandığını görür ve Savaşların küçük kızı kendilerine iade etmesini ister. Fakat teslim etmeyi kabul etmeyen Savaşlar, onlara karşı gelir ve büyük bir savaşın fitili burada ateşlenir. Bu iki dişli tarafın içerisinde fazla bir kaybın meydana geldiği çatışmalardan sonra bu mücadelenin içerisine polis girer ve ortalık bir süre sessiz hale gelir. Samed’in Savaşların kızın yerini yapılan işkenceye rağmen söylememesi Azad’ı öldürmesi ile devam eder ve buradan sonra işler iyice sert bir hal alır. Her iki tarafın da birer kişi kaybetmesinden sonra bu durum iyice içinden çıkılmaz bir mücadele halini alır. Azad’ın ölümünden sonra intikam almak adına Selman ve Samed’in tüm mekan ve yerlerine baskın düzenleyen Savaş ve yanında bulunan ekibi insanlık suçunu işleyen iki kardeşin de hakkında büyük ve çok fazla bilgi sahibi olurlar. Ardından da onların tezgahlarını çökertirler. Uzun bir dönem Selman ve Samed’in peşine düşmüş olan ve onları sürekli izleyen bir polisle iş birliği oluşturan Savaş, ailenin çevresinde yer alan kişileri ortaya çıkararak ceza almalarına sebebiyet  verir. Selman ve Samed ise  yapmış oldukları bu tavırlarının bedelini canları alınarak öderler. Çevresinde bulunan bütün dostlarını bu savaşla kaybetmiş olan Savaş için de artık hayatın herhangi bir anlamı kalmayacaktır.

Kadri Beran Taşkın’ın yönetmenliğini üstlendiği ve daha önceden internet ortamı üzerinden dizi şeklinde yayın yapan Sıfır Bir Dizisi, beyaz perdeye yansıyacak. Filmin konusu ve senaryosu oldukça başarılı ve sürükleyici olarak karşımıza çıkıyor. Dram türünün en iyi sahnelerle desteklendiği bir film olan Sıfır Bir, aynı zamanda Gerilim konusuna da sinema severlere en iyi şekilde yansıtıyor. Çekimleri 2019 yılının son dönemlerinde biten filmin yayınlanan fragmanı oldukça ilgi çekici duruyor.Dijital Sanatlar yapım şirketinin destekleri ile çekilen Sıfır Bir filmi, gala için artık gün sayar konumda bulunuyor. Dizide yer alan birçok oyuncunun yer aldığı bu filmin ftagmanından ilk göze çarpan şey filmin sürükleyicilik konusunda oldukça başarılı görünmesidir. Filmde rol icabı karakterlere hayat veren isimler arasında Savaş Satış, Onur Akay, Cengizhan Yurdutek, Burak Akyüz, Mehmet Elmas ve Salih İnci gibi isimler yer alıyor. Filmin sinema dünyasına katılacağı tarih ise 10 Ocak 2020 olarak sinema severlere duyuruldu.

Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Film izle, Suç Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Sifir Bir
Yönetmen: n/A
Aktörler: Savas Satis, Burak Sahin, Onur Akbay, Bertan Uçar, Nesih Turunç, Burak Safak, Vedat Karahan, Burak Akyüz, Cengiz Yurdutek, Kadri Beran Taskin, Cihangir Ceyhan
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2016 Türkiye
Filmin Süresi: 45 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 12 yorum yapılmış.
 1. Tuncay
  Tuncay 8 Aralık 2020 16:03

  Çok iyi

 2. ömer
  ömer 19 Kasım 2020 22:11

  açılmadı

 3. Savaş Satış
  Savaş Satış 7 Kasım 2020 13:31

  lan niye hep savaş son sahnelerde ölüyor aq

 4. Ahmet Buğa
  Ahmet Buğa 25 Eylül 2020 20:25

  baya iyi

 5. umut
  umut 28 Temmuz 2020 14:53

  lütfen açılsınn

 6. Cihan
  Cihan 20 Temmuz 2020 23:03

  Cok fena

 7. kahraman
  kahraman 23 Mayıs 2020 20:17

  efsane

 8. kahraman
  kahraman 23 Mayıs 2020 20:16

  efanee

 9. adem
  adem 21 Mayıs 2020 14:33

  süper süper olmuş

 10. Nazo
  Nazo 18 Mart 2020 22:51

  İyi film çok iyi yapmıslar

 11. samet
  samet 16 Mart 2020 23:22

  suprrr olmusa haaa

 12. AAAA
  AAAA 14 Mart 2020 22:13

  ASADASD SFAFSA ASFAFASF FASA SFDA FASF DASF

Reklamı Kapat X
8jAw17