Sitemizde Toplam 3434 Film, 37 Kategori ve 4024 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sıfırın Altında Dağdaki Mucize izle

Sıfırın Altında Dağdaki Mucize 2017 Filmi 1080p izle

Eski bir olimpik sporcu olan Eric, geçmişindeki sorunlarla boğuşmaktadır.Kafası darmadağın olan Eric, bir kaç günlüğüne Sierra Nevada sıradağlarında bulunan evinde inzivaya çekilir.Uçsuz bucaksız sıradağlarında snowboard yaparak kendini toparlamaya çalışan Eric, bir kar fırtınasına tutulur.Fırtına sonrası yolunu kaybeden genç sporcu dağın zirvesinde kaybolur.Kendisinden haber alınamayınca kurtarma ekipleri onu her yerde aramaya başlar.Ancak zorlu dağ koşulları buna pek izin vermez.Eric sekiz gün boyunca insanlığın sınırlarını zorluyan hava koşullarında hayatta kalmaya çalışır.Dondurucu soğukta zorlu hava koşulllarının yanı sra kendi geçmişi ile savaşmak zorunda kalan Erci içindeki inancı yeniden keşfetmelidir.

2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2017 yapımı macera ve biyografi türü Sıfırın Altında Dağdaki Mucize filmi sitemize türkçe dublaj izleme seçeneğiyle eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: 6 Below: Verschollen im Schnee
Yönetmen: Scott Waugh
Aktörler: Josh Hartnett, Mira Sorvino, Sarah Dumont, Kale Culley, Jason Cottle, Austin R. Grant, Nathan Stevens, Marty McSorely, Sean Pilz, Vashi Nedomansky, Joey Miyashima, David H. Stevens, Beth Waugh, R. Curt Kelsey
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2017
Filmin Süresi: 98 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17