Sitemizde Toplam 3264 Film, 37 Kategori ve 3661 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Sir-Ayet 2 2019 Yerli Korku Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Sir-Ayet 2 2019 Yerli Korku Film izle

Ülkemizde korku filmleri oldukça fazla sevilerek izlenmektedir. Özellikle Türk yapımları daha çok korku odaklı filmlere yer veriyor. Çünkü Türkiye yapımı korku filmleri hem etkileyici hem de kaliteli oluyor. Aynı zamanda gerçek yaşamdan alıntılardan esinlenerek yapıldığından dolayı izleyicilerde daha derin bir his uyandırmayı başardığı da bir gerçektir. Sir Ayet 2 filmine bakıldığı zaman ise 27 Eylül 2019 tarihi itibariyle vizyonda ki yerini almaya başlayacaktır. Korku odaklı bir film olduğundan dolayı doğal olarak filmin her bir sahnesinde korku içeren sahnelerle karşı karşıya kalmanızda kaçınılmaz olmaya başlayacak. Kayhan Başoğlu yönetmenlik koltuğuna oturarak filmin çekimini gerçekleştirmiştir.

Aynı zamanda filmin oyuncu kadrosuna bakıldığı zaman da seveceğiniz pek çok karakteri yan yana görebilmeniz de mümkün oluyor. Filmde, Bilal ağa isimli bir karakter vardır. Bu kişi oldukça zor bir dönemden geçer. Ne yapacağını bilmez ve çok zor durumda kalır. Fakat bilmediği tek bir şey vardır. O da yaşamış olduğu bu durumun daha da fazla kötüye doğru gitmeye başlayacağıdır. Çünkü Bilal ağanın başına daha da büyük felaketler gelmeye başlayacaktır. Fakat Bilal ağa henüz bunların farkında değildir. Başına gelecek olan bu musibetlerin farkında olsa yaşamında ters giden olaylara bakış açısını değiştirirdi bile. Bilal ağa maddi zorluklar içerisinde çırpınır durur. Maddi zorluklardan sıkıldığından dolayı sürekli olarak da bir çıkış yolu aramaya başlar. Ne yapacağını bilmeyen bu adam çaresizlik içerisinde kalmaktadır. Bir anlaşma yaparak lanetli bir servet içerisinde ki payını almaya kalkar.

Her ne kadar ekonomik sıkıntılardan kurtulmuş olsa da bir türlü ruhunda ki pişmanlıktan kurtulamaz hale gelir. Bilal ağa vazgeçerek bu anlaşmadan caymaya kalkar. Fakat bilmediği bir şey vardır. Yapmış olduğu bu anlaşmadan artık geri dönme diye bir şey ortada yoktur. Karanlık anlaşmayı ödemek için canını vermekten başka bir çıkış yolu yoktur. Aynı köy içerisinde hayatlarını devam eden iki gencinde cesedi soymasıyla birlikte lanet tekrardan ortaya çıkacaktır. Son zamanların en etkileyici filmini artık sizlerde kaçırmadan izleme şansına sahip olabilirsiniz.

Korku Filmleri
Filmin Orjinal Adı: Sir-Ayet
Yönetmen: Onur Aldogan
Aktörler: Demet Oran, Sinan Taskan, Aydan Akboga, Gizem Terzi, Ilayda Özenses, Ali Burak Küçük
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Yasemin
    Yasemin 28 Ocak 2020 20:49

    Emeginize sagluk

Reklamı Kapat X
8jAw17