Sitemizde Toplam 3264 Film, 37 Kategori ve 3661 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Şişman Harekat Timi HD Full Film izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Şişman Harekat Timi HD Full Film izle

İki şişman ajan tarafından japon mafyasına karşı savaş açma durumu söz konusu olacak. İki şişman ajanın başına kalmayan pek çok macera dolu anlara da tanıklık etmeye başlayacaksınız. İki genç Japonya şehrinde son derece sıradan diyebileceğimiz bir hayat sürmeye devam eder. Hayatları sıradanlıktan öteye gitmediğinden dolayı yeni bir maceranın içerisinde de artık kendilerine yer bulmaya çalışacaklardır. Genç iki adamın en büyük hayallerinden birisi de yaşamlarını bir ajan olarak sürdürmeye devam etmektir. Bunu başarmanın çözüm yollarından birisi olarak ajan olareak katılabilecekleri bir yerleri bulmalarıdır. Fakat ne yazık ki ajan olmaya kesinlikle müsait biri değildir.

Çünkü adamın obezite olması doğal olarak ajanlığını kısa süre içerisinde ortadan kaldırmaya zaten yetiyor. Fakat hayallerini yaşayamayan bu adam, hastane de güvenlik görevlisi olarak çalışmaya devam eder. Fakat günlerden bir gün bir kişi hastaneye gelir. Hastaneye gelen kişi de kendisine bir ajan olduğunu söylemeye başlar. Bu durum da doğal olarak hayatının bütünüyle değişmesine neden olmaya başlayacaktır. Güvenlik görevlisi de yaşamış olduğu bu olay sonrasında tanışmış olduğu o insandan ilham almaya başlar. Hayallerinin peşine doğru gitmeye kararlıdır. Bu sefer ne olursa olsun hayallerini başarabileceğini düşünür. İki kişi de ortak bir noktada buluşarak birlikte çalışmaya karar verirler.

İkisi de Japon mafyasına karşı savaş açmışlardır. ki şişman ajan, kendilerini zorlu diye tabir edebileceğimiz bir macera içerisine atmışlardır.  Konusuyla son derece ilginç olarak harika bu filmi hemen sizlerde izlemeye başlayabilirsiniz. Birbirinden güzel sahneleri ile ön plana çıkan filmde her anınızı kesintisiz bir şekilde izleme şansına sahip olacaksınız. Gel gelelim filmde yer alan oyuncuların da ustalığını fazlasıyla konuşturmuş olduğu net şekilde görülüyor.

Film karesi içerisinde de Bei-Er Bao, Zhang Wen, Yasuaki Kurata gibi isimler yer alıyor. Hem oyunun içerisinde yer alması hem de bir yandan da yönetmenliğini üstlenmesi Bei-Er Bao ilginç kılıyor. Aksiyon ve macera odaklı sahnelere kesintisiz  bir şekilde yer vermiş olan son dönemin en etkileyici filmini sizlerde artık kesintisiz bir şekilde izlemeye de devam edeceksiniz. Online platform üzerinden ne zaman isterseniz isteyin filminizi izleyebilirsiniz.

2018 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Sisman Harekât Timi
Yönetmen: Bei-Er Bao
Aktörler: Bei-Er Bao, Jingfei Guo, Ryu Kohata, Yasuaki Kurata, Clara Lee, Yuwu Qi, Jia Song, Zhang Wen, Juncong Xu, Yijun Zeng
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Çin
Filmin Süresi: 109 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 1 yorum yapılmış.
  1. Akif
    Akif 25 Kasım 2020 23:11

    Güzel film

Reklamı Kapat X
8jAw17