Sitemizde Toplam 3257 Film, 37 Kategori ve 3639 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17

Spiral Testere Devam Ediyor izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
  • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Spiral Testere Devam Ediyor izle

Spiral Testere Devam Ediyor - Spira From the Book of Saw 2020 Film izle

Spiral Testere Devam ediyor filmi, kült korku filmi olan Testere serisine atıfta bulunarak yepyeni bir hikayeyi konu ediniyor. Kurbanlarını seçerek onları çeşitli tehlikeli oyunların içerisine atıp hayatta kalmak ya da bedel ödemek zorunda bırakan Jigsaw adıyla bilinen John Kramer ölmüştür. Artık onun tarzında cinayetler işlenmiyordur. Ancak uzun bir sürenin ardından şehirde işlenen yeni cinayetler akıllarda şüphe bırakır. Bu cinayetler polisleri hedef almaktadır ve tıpkı John Kramer’in kurduğu tuzaklar ile kurbanlar can vermektedirler. İnsanların hayatlarına acı bir şekilde son verilmesi kentte infial yaratır.

Herkesin aklına ilk gelen isim John Kramer’dir. Lakin kendisi hayatta değildir. Üstelik burada kurbanların tamamı şehrin güvenliğini sağlaması gereken polislerdir. Polis teşkilatı teyakkuza geçer ve derhal geniş bir araştırma yaparlar. İpin ucu John Kramer’e kadar uzanır ancak kendisi hayatta değildir. Ona özenen bir katil ile karşı karşıyadırlar. Bu gizemli katil kimdir? Acımasızca polisleri katleden gizemli katilin asıl amacı nedir? Polislerden neden nefret etmektedir? Polislerden bir zarar mı görmüştür? Kendisi veya yakınları bir adaletsizliğin kurbanı mı olmuştur? Şimdi John Kramer’e özenerek intikam mı almaktadır? Bu seri katilin duracağı bir nokta var mıdır? Onu yakalamak için harekete geçen kıdemli dedektif Zeke Bank ve onun çaylak ortağı William Schenk başarılı olacaklar mı? Yoksa onlar da bu gizemli katilin acımasız tuzaklarına kurban mı olacaklardır? Katilin tuzağına düşenlerden katilin istediği akıl almaz, kan donduran istekler nelerdir.

Korku gerilim filmlerinde başyapıtlardan gösterilen Testere serisinin bir anlamda devamı olan Spiral: Testere Devam Ediyor filmini Darren Lynn Bousman yönetti. Korku gerilim tarzının ünlü yönetmenlerinden olan Bousman yine başarılı bir yapıta imza attı. Filmde Samuel L. Jackson (Marcus), Chris Rock (Zeke), Max Minghella (William Schenk), Nazneen Contractor (Chada), Dan Petronijevic (Det. Marv Boswick), Morgan David Jones (Officer Barrett), Edie Inksetter (Det. Kraus), Josh Stolberg (Police Officer) gibi oyuncular rol alıyorlar. Filmin senaryosunda ise Pete Goldfinger, Josh Stolberg ve Chris Rock’un imzası bulunuyor.

2020 Filmleri, Film izle, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri

Spiral Testere Filmi izle, Kült korku filmi olan Testere serisine atıfta bulunarak yepyeni bir hikayeyi konu ediniyor.İyi seyirler

Filmin Orjinal Adı: Saw 9: Spiral
Yönetmen: Darren Lynn Bousman
Aktörler: Chris Rock, Samuel L. Jackson, Marisol Nichols, Max Minghella, Zoie Palmer, Nazneen Contractor, Dan Petronijevic, Josh Stolberg, K.C. Collins, Ali Johnson, Morgan David Jones, Edie Inksetter, Leila Leigh
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17