Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Star Trek Sonsuzluk izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Star Trek Sonsuzluk izle

Star Trek 3 Sonsuzluk 2016 1080p HD Film izle

Atılgan gemisinde ve yanında yer alan cesur mürettebatının zorlu yol süreci devam ettiği esnada, mürettebat uzayın daha önce bilinmeyen derinliklerinin içerisinde kendilerini ve federasyonun temsil etmiş olduğu her olayı deneyen esrarengiz, yeni bir düşman ile karşılaşmıştır. Kirk ve grubunun yok edilme tehlikesi mevcuttur ve bu hakkında bilgi sahibi olunmamış olan, kıyı bir köşede yer alan bu tuhaf yerleşim yerinde iletişim adına herhangi bir şey yoktur. Kirk mürettebatı sağ tutmak, onların dinç kalmasını sağlamak ve Yorktown üssünü kendi himayelerinde tutmak amacıyla geri dönmek için çaba harcamak durumunda kalır.

Tekrardan bir devam filmi olan ve serinin 3. Bölümü olma özelliğini barındıran Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenlik makamının sahibi bu defa J.J. Abrams’tan devir almış kişi Hızlı ve Öfkeli serisini yöneten ve bu filmden tanımış olduğumuz Justin Lin. Filmin kadrosunun baş kısmında yer alıyor. 2 saat 3 dakika gibi bir zamanlamayı içerisinde barındıran ve etkileyici sahneleri ile her defasında bize aksiyonu en derin biçimde hissettiren filmi izlemeyen sinema severlerin mutlaka izlemesi tavsiye olunur. Tabi ki bu filmden öncesinde sizler için ilk filmi izlemek öneriliyor.

Filmde yer alan oyuncu kadrosunda baş karakterlere hayat verenler arasında Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba gibi isimlere rastlıyoruz. Yine aynı şekilde ABD yapımı başarılı bir film olan Star Trek Sonsuzluk filmi ilk seri kadar başarılı görünüyor. İlk filmden karşımıza çıkan Aksiyon, Macera ve Bilim-kurgu türlerini yeniden sinema severlere yansıyan sahneleri ile tanıdığımız hu film serisinin 26 Ağustos 2016 tarihinde ilk defa sinema dünyasına adım atmış olduğuna şahit oluyoruz. Bu filmi izlemeden önce daha önceki serilerde göz atmak ve filmin serilerinin ne anlatmak istediğini öğrenmek için öncelikle ilk filme göz atmak sizin yararına olacak bir durumdur.

Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Film izle, Macera Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Star Trek: Beyond
Yönetmen: Justin Lin
Aktörler: Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin, Idris Elba, Sofia Boutella, Joe Taslim, Lydia Wilson, Deep Roy, Melissa Roxburgh
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2016 Amerika / Çin / Birleşik Arap Emirlikleri / Kanada Devletleri
Filmin Süresi: 122 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17