Sitemizde Toplam 3269 Film, 37 Kategori ve 3677 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Stockholm Sendromu izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Stockholm Sendromu izle

Stockholm Sendromu 2018 Full Film izle

Stockholm Sendromu filmi, 1973 yılının içerisinde meydana gelmiş olan tuhaf bir banka soygunu olayını konu etmektedir. İlginç bir adam olmaz özelliğine sahip olan Lars Nystrom adlı kişi, kentin en büyük finansal kaynaklara sahip olan bankaların içinden birisini soymak adına yola çıkar. Elinde bir silah taşıyan ve bu silah ile beraber bankanın kapısına gelen ardından da içeri giren bu adam, büyük bir karışıklık çıkarır. Lars isimli bu adamın gayesi ise yalnızca bankada yer alan bütün paraları almak olmayacaktır. Lars, hapiste bulunan ve onun en yakın olarak bildiği arkadaşının serbest bırakılması, kendisi adına da özel bir aracın verilmesi gibi bir takım istekleri de olacaktır. Rehin almış olduğu kişiler korkmuş bir biçimde başlarına gelecek olan durumu bekledikleri esnada geçen bir süre sonrasında bazı tuhaflıklar olduğunu fark ederler. Rehin alınan kişiler, Lars isimli bu adamın elinde yer alan silah ile onları korkutup sessiz kalmalarını çalışsa da bir sineğe bile zarar verecek bir yapıda olmadığının farkına varırlar. Lars’ın bu özelliğinin farkına varan banka çalışanı Bianca ve diğer rehineler, onun istemiş olduğu şeylerin kabul edilmesi ve sonrasında da bu isteklerin yerine getirilmesi için bütün paraları birlikte alıp kaçmasını sağlamaya çalışırlar ve bunun için de bir plan yapmaya çalışırlar.

Yine dünya sinemasının bir numaralı film yapıtlarını dünyaya servis eden ABD yapımı başarılı filmler arasındaki yerini alacak bu filmin yönetmelik görevini yerine getirmeye çalışan kişiye baktığımızda Robert Budreau ismini görüyoruz. İçine yeni girmiş olduğumuz 2020 yılı itibariyle sinema severlerin karşısına yakın zamanda çıkacak filmin fragman sahneleri izleyiciler ile buluştu. Çekimleri son aşamaya ulaşan filmin oldukça başarılı olacağı ve gişe de büyük ilgi görmesi tahmin edilen muhtemel bilgiler arasındaki yerini alıyor. Filmin dağıtıcı rolünü ise ülkemizde Bir Film şirketi üstleniyor.

1 saat 32 dakika sürecek filmin ABD yapımı olması filme ayrı bir ilgiyi de beraberinde getiriyor. Noomi Rapace,Ethan Hawke ve Mark Strong gibi üst düzey oyuncu kadrosuna sahip filmin yönetmenliğini yapan kişi ise yazının başında da belirtmiş olduğumuz gibi Robert Budreau olarak sinema severlerin karşısında yerini alacak. Polisiye, Dramatik ve Komedi türlerini bir arada sunacak hu filmin vizyondaki yerini alacağı tarih dört gözle bekleniyor. Filmin ilk kez ülkemizde beyaz perdeye çıkacağı tarih ise 24 Nisan 2020 olarak ilan edildi.

2018 Filmleri, Biyografi Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Film
Filmin Orjinal Adı: Die Stockholm Story - Geliebte Geisel
Yönetmen: Robert Budreau
Aktörler: Ethan Hawke, Noomi Rapace, Mark Strong, Christopher Heyerdahl, Bea Santos, Mark Rendall, Ian Matthews, John Ralston, Shanti Roney, Christopher Wagelin, Thorbjørn Harr, Gustaf Hammarsten, Vladimir Jon Cubrt, Nonnie Griffin, Anders Yates
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2018 Kanada / Amerika Birleşik Devletleri
Filmin Süresi: 92 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17