Sitemizde Toplam 2840 Film, 35 Kategori ve 2761 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
aVWBWm secretbet-reklam

Süper Ajanlar izle

QgYP94
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
Reklamı Geç

Reklamı Geçmek İçin Saniye Kaldı.
QgYP94
Google +
VK
Whatsapp
Süper Ajanlar izle

Süper Ajanlar 2019 1080p HD Animasyon Film izle

Süper Ajanlar filmi, çalınmış olan ve oldukça değerli bir eşyanın bulunması için mücadele eden iki ajanın yaşamış olduğu olayları ve onların öyküsünü yansıtan durumları konu ediyor. Büyük yeteneklere sahip olan fakat bir o kadar da aşı duygulara sahip bir ajan olma özelliği taşıyan Vladimir isimli kişi, henüz daha acemi olan bir ajan olan Hector ile beraber bir takım işler için çalışmalarda bulunur. Özel ve değerli bir materyal olan Radiuzite’ın çalınmış olduğu duyumunu alan Vladimir ve Hector, zaman kaybetmeden araştırma yapmak için harekete geçer. Radiuzite’yi bulmak için büyük çaba harcayan ve sürekli çalışan bu ekip, bir süre sonra oldukça zorlu bir maceranın içine düşerler. Bu zorlu süreç esnasında sürekli birbirlerine destek olan ekip arkadaşı bu iki dedektif, acaba aradıkları bu değerli materyali bulmayı başarabilecek mi?

2020 yılının ilk çeyreği ile beraber sinema da boy gösterecek bu filmin orijinal adı Spycies olarak karşımıza çıkıyor. CGV Mars Dağıtım şirketi tarafından yapımı biten filmin vizyon tarihini beklediği görülüyor. Filmde yönetmenlik koltuğunda oturan kişi ise Guillaume Ivernel ismini görüyoruz. Filmin süresine baktığımız zaman 1 saat 24 dakika gibi gayet ideal olan bir film süresine rastlıyoruz. Filmin türüne baktığımızda ise Animasyon türü ile oluşturulan bir film olduğunu görmek mümkündür. Son zamanların en çok izlenen film türlerinden olan Animasyon türü örneğindeki bu filmin bu türdeki filmler arasında kendini üst sıralarda göstereceği tahmin edilmektedir.

 

2019 Filmleri, Animasyon Filmler, Film izle, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2019 yılına ait Animasyon filmlerinden Süper Ajanlar türkçe dublajlı sitemize Full HD kalitede eklenmiştir.Kesintisiz Animasyon film izle

Filmin Orjinal Adı: Spycies
Yönetmen: Guillaume Ivernel, Zhiyi Zhang
Aktörler: Karen Strassman, Monsieur Poulpe, Davy Mourier
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Çin / Fransa
Filmin Süresi: 90 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 2 yorum yapılmış.
 1. Mİa
  Mİa 2 Ağustos 2020 15:21

  tek kelimeyle ba-yıl-dım

 2. kuki
  kuki 25 Mayıs 2020 22:02

  güzel