Sitemizde Toplam 3277 Film, 37 Kategori ve 3699 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Şuursuz Aşk 1080p HD Yerli Film izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Şuursuz Aşk 1080p HD Yerli Film izle

Şuursuz Aşk ismi ile çekilen filmin konusu, bir akıl hastanesi içerisinde yaşanan acıklı ve dram dolu bir aşk öyküsünü içeriyor. Doğuştan engelli olarak dünyaya gelen Yusuf adlı kişinin yaşamındaki amaç ettiği tek şey, yaşadığı yerde bulunan üniversitenin kampüs kısmında yer alan giriş bölümünde simit satışı yaparak annesine ekmek ve yiyecek sağlamaktır. Siyaset konuları ile  hiç bir şekilde ilgisi bulunmayan Yusuf adlı kişi, ihtilalin kaos durumundan kendi payına düşeni alır. Yaşanan olaylardan sonra bu genç adam gözünü, akıl ve ruh sağlığı rehabilitasyon merkezinin içerisinde açar. Yusuf’un hayatında devam eden yolu, uzun süredir hastanede kalmakta olan ve geçmişin bıraktığı izler ile mücadele eden Menekşe adlı kişi ile denk gelir . Aynı hastanede yatmakta olan ve burada iyileşmek için mücadele eden Yusuf ve Menekşe, birbirlerini daha fazla tanıyarak bir süre sonra farkında olmadan aşk ortamında kendilerini bulurlar. Ani gelişen bu durum sonrasında bu iki genç çiftin yeni bir hayata ilk adımları başlamış olacaktır.

Yakın zamanda sinema severlerin karşısına çıkacak olan Ebru Şahin ile İsmail Hacıoğlu’nun başrollerini paylaşmış olduğu film olan Şuursuz Aşk, vizyondaki yerini almak için sayılı günü bekliyor. İstanbullu Gelin adlı dizi ile ün kazanan, daha sonra da Hercai dizisinde rol alan ve kariyerine büyük bir basamak kaydeden Ebru Şahin Şuursuz Aşk filmi ile beyaz perdede de yerini almış olacak. Hercai adlı dizide Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin Hercai dizisinde göstermiş olduğu başarılı rol ile Şuursuz Aşk filminde güzel bir performans sergileyecek gibi görünüyor.

Zihinsel anlamda hastalık ile mücadele eden Menekşe ile Yusuf’un bir süre sonra aşk duygusuna yakalandığı ve şuursuz bir şekilde de tanıştıkları bu film oldukça duygusal öğeleri bünyesinde bulunduruyor. Aynı zamanda filmi izleyenlerin derin duyguları yaşayacağı da göze çarpıyor. Filme yönetmenlik yapan isim Umut Ertek olurken başrol oyuncu rollerinde de Ebru Şahin ile beraber İsmail Hacıoğlu, ve Burcu Kara bulunacak. Sayılı süre kalan filmin ilk kez yayına gireceği tarih ise 20 Aralık 2019 olarak belirlenmiştir.

2019 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler
Filmin Orjinal Adı: Suursuz Ask - Unbewusste Liebe
Yönetmen: Umut Ertek
Aktörler: Ismail Hacioglu, Ebru Sahin, Burcu Kara, Tuncer Salman, Ruhi Sari, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aysegül Günay, Emir Çiçek, Ali Buhara Mete
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2019 Türkiye
Filmin Süresi: 115 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. burwk
  burwk 14 Kasım 2020 22:31

  çok iyi film

 2. yasmin
  yasmin 23 Temmuz 2020 23:07

  slm bakabiliyormuyuz

 3. Ayşe
  Ayşe 13 Mayıs 2020 00:56

  Açıl artık abi kzlsllx

 4. murat öz
  murat öz 19 Nisan 2020 20:35

  açıl artık izleyelim

Reklamı Kapat X
8jAw17