Sitemizde Toplam 3432 Film, 37 Kategori ve 4012 yorum bulunmaktadır.
8jAw17 8jAw17 8jAw17

Suyun Sesi izle

5dsDed3
  • Hata Bildir
    Hata BildirClose
  • Sinema Modu
5dsDed3
Whatsapp
VK
Suyun Sesi izle

Suyun Sesi (The Shape of Water) 2017 Türkçe Dublaj Film izle

Suyun Sesi filmi dilsiz bir kadınla suda yaşayan bir yaratığın aşkını konu ediyor.1960’lı yıllarda geçen filmde Elisa, yüksek güvenliğe sahip hükümet laboratuvarında çalışan bir temizlik görevlisidir.Bu kadının hayatı laboratuvarda tutsak tutulan bir amfibi yaratığı gördükten sonra değişir.Kendisi gibi yalnız olan bu yaratıkla konuşmayı başaran Elisa, onun deneylerden sonra öldürüleceğini öğrendikten sonra yaratığı laboratuvardan kaçırmayı başarır.Kısa süre içierisinde Elisa ile yaratık arasında olağan dışı bir bağ gelişir.

Guillermo del Toro’nun yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Doug Jones, Michael Stuhlbarg, Octavia Spencer yer alıyor.

2017 Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Film

2017 yapımı macera ve fantastik film Suyun Sesi (The Shape of Water) türkçe dublaj izleme seçenekleriyle birlikte sitemize eklenmiştir.

Filmin Orjinal Adı: Shape of Water: Das Flüstern des Wassers
Yönetmen: Guillermo del Toro
Aktörler: Sally Hawkins, Michael Shannon, Richard Jenkins, Octavia Spencer, Michael Stuhlbarg, Doug Jones, David Hewlett, Nick Searcy, Stewart Arnott, Nigel Bennett, Lauren Lee Smith, Martin Roach, Allegra Fulton, John Kapelos, Morgan Kelly
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2017 Amerika / Kanada Devletleri
Filmin Süresi: 123 dakika
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme yorum yapılmamış.
Reklamı Kapat X
8jAw17