Sitemizde Toplam 3274 Film, 37 Kategori ve 3694 yorum bulunmaktadır.
Mobil Menü
8jAw17 8jAw17

Tam Kafadan Karavana izle

5dsDed3
 • Hata Bildir
  Hata BildirClose
 • Sinema Modu
 • Fragman
5dsDed3
Whatsapp
VK
Tam Kafadan Karavana izle

Tam Kafadan Karavana 2020 Yerli Film izle

Tam Kafadan Karavana filminde büyük mali sıkıntılar yaşayan bir e-spor takımının bu imkansızlıklar içerisinde turnuvaya hazırlanmaya çalışması sırasında başlarına gelen enteresan ve komik olaylar anlatılıyor. Baştan sona komedi unsurlarıyla donatılmış filmde mali sorunları hiç bir zaman düzelmemiş olan Şenol Başkan’ın başına beklenmedik bir olay gelir. E-spor kulübünün merkezi konumunda olan internet kafesinin üzerinden kentsel dönüşüm geçmiş ve hem Şenol Başkan hem de kulüp sokakta kalmıştır. İş yerini kaybeden ve e-spor kulübünü de kaybetmek üzere olan Şenol Başkan’ın aklına bir fikir gelir. Mobil oyun konseptine geçilecek ve çalışmalar bu şekilde olacak. Başkaları tarafından mantıklı bulunmasa da aklına bu fikri koyan Şenol Başkan hemen gidip eski bir karavan alır. Aldığı karavan külüstür, dökülen, atsan para etmeyecek bir şeydir. Karavanı mahalledeki top sahasına çeker.

Takımının oyuncularını antrenmanlarını  bu külüstür karavanda yapmaları konusunda zorlar. Ancak elektriği bile olmayan bir karavanın içinde e-spor antrenmanı yapmak mümkün değildir. Takım buna kazan kaldırmak, isyan etmek üzeredir. Şenol Başkan’ın hayatta tek tutunacak dalı kalmış ve o da ellerinin arasından kayıp gitmek üzeredir. Tek amacı güçlükle bir arada tuttuğu takımını dağıtmadan bir arada tutabilmektir. Bu onun son çıkış noktasıdır. Yoksa kaybolup gidecektir. Tüm umutlarını bağladığı e-spor takımı dağılacak mıdır? Şenol Başkan bir çıkış yolu bulabilecek midir? Şenol Başkan çaresizlik içerisinde tüm hayallerini terk ederken ona yardım eli nereden uzanacaktır? Şenol Başkan elinden gelen her şeyi yapmaya çalışırken takımının oyuncuları ne yapacaklardır? Şenol Başkan’ın fedakarlıkları karşısında onlar da taşın altına ellerini koyacaklar mıdır?

Tam Kafadan – Karavana filmi nasıl bir sürprizle bitecektir? Şenol Başkan emeklerinin karşılığını alabilecek midir? Tam Kafadan – Karavana filminin yönetmek koltuğunda iki isim birden oturuyor. Oğuz Öztürk ve Celal Öztürk bu filmi birlikte yönettiler. Ayrıca filmin senaryosunda yine bu iki ismin ortak imzası bulunuyor.  Bu eğlenceli komedi filminde Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya, Serkan Dağlı, Efekan Can, Melis Sabah gibi oyuncular yer alıyorlar.

2020 Filmleri, Film izle, Komedi Filmleri

Tam Kafadan Karavana izle - filminde büyük mali sıkıntılar yaşayan bir e-spor takımının yaşadığı komik olaylar anlatılmaktadır..

Filmin Orjinal Adı: Tam Kafadan Karavana
Yönetmen: Oğuz Öztürk, Celal Öztürk
Aktörler: Ali Biçim, Mesut Can Tomay, Burcu Karakaya, Serkan Dağlı, Efekan Can, Melis Sabah
Yapım Yılı ve Ülkesi: 2020 Türkiye
Filmin Süresi: n/A
BENZER FiLMLER
Yorum Gönderin
Bu filme 4 yorum yapılmış.
 1. alisadi nemni
  alisadi nemni 10 Kasım 2020 00:05

  efsane guzel izleyin bence

 2. Mehmet
  Mehmet 7 Kasım 2020 00:03

  Daha açmadım

 3. enes
  enes 8 Mayıs 2020 01:01

  bu filmi herkes izlemeli

 4. ESRA UÇAR
  ESRA UÇAR 20 Nisan 2020 00:25

  çok güzel herkese tavsiye ederim

Reklamı Kapat X
8jAw17